دانشجو رشته ژنتیک

bitoo
محل اقامت: چالوس
تماس:

دانشجو رشته ژنتیک

پستتوسط bitoo » سه شنبه 13 تیر 1391, 9:02 am

سلام . اول از همه یه تشکر ویژه بکنم به خاطر پاسخ دهی سریع و عالیتون ;)
من دانشجو ترم 5 ژنتیک هستم. دچار یه سری دوگانگی ها شدم . علاقه قلبیم به سمت ژنتیک پزشکیه اما شنیدم قبولیش خیلی سخته !!!! به همین علت می ترسم که برای این رشته وقت بذارم ! می خواستم بدونم چرا می گن خیلی سخته ؟؟ آیا اینقدر سخته که من قیدش رو بزنم و برم به سمت ایمونولوژی ؟؟؟؟ ؟آیا قبولی تو همه دانشگه ها برای ژنتیک پزشکی در این حد سخته ؟؟؟؟
اما سوال دومم . من بیوشیمی رو شروع کردم و فصل آب رو خوندم . بعد از تست زنی فهمیدم خیلی از سوال ها داخل منبعی که می خونم (لنینجر) نیست !!! یکمی نگران شدم ؟؟؟ این شرایط برای همست ؟؟؟ کلآ چه پیشنهادی می کنین ؟؟ با وجود این مسئله که نمیشه چند تا رفرنس رو با توجه به حجمشون مطالعه کرد .

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

جواب: دانشجو رشته ژنتیک

پستتوسط کارشناس آموزشی » چهار شنبه 14 تیر 1391, 9:22 am

خیلی ممنون
تعدادشرکت کننده زیاده کمم برمیدارن-اگرتمام وقتتونو میتونید بذارید برای خوندن یامیتونید کلاسی شرکت کنید میتونید روش حساب کنید ایمنی هم جزءرشته های سخته ولی ازژنتیک راحتتره برای شما چون پایه علوم آزمایشگاهی ندارید ژنتیک بهتره-فرقی نداره
دولین روهم باید بخوانید-سئوالا از داخل منابع مییاد بهتره کل منابع رابخوانید - چون رقابت زیاده چاره ای ندارید

bitoo
محل اقامت: چالوس
تماس:

پستتوسط bitoo » چهار شنبه 14 تیر 1391, 10:17 am

خیلی ممنون از پاسختون . پس باید یه منبع دیگه خونده شه . سوالم اینه به چه صورت ؟؟؟ همزمان ؟؟؟ یا مثلآ لنینجر رو تموم کنم بعد برم سراغ دولین ؟؟؟؟
سوال بعدیم . همه درس ها به همین صورته ؟؟؟ یعنی همشون رو نمیشه به یه منبع کفایت کرد ؟؟؟؟؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » پنج شنبه 15 تیر 1391, 6:09 am

همزمان باهم مباحث مشترکو باهم مقایسه کنید بهتره-نه ژنتیک فرق داره اول هزاره بعدایمری بترتیب- نه نمیشه ازهرجایی ممکنه سئوال بدن

بازگشت به “کارشناسی ارشد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 66 مهمان