ارشد فیزیک پزشکی

محمدرضا اشرف

موسسه ی معین

پستتوسط محمدرضا اشرف » پنج شنبه 18 شهریور 1395, 4:30 am

با سلام به کارشناس اموزشی موسسه ی معین بنده از تبریز مزاحم می شوم و علاقه ی زیادی به فیزیک پزشکی دارم ولی این موسسه ی معینفکر کنم تو شهر تبریز یا دیگر شهرستان ها وجود ندارد ولی در تهران وجود داشته باشند برای کسانی که می خواهند در کلاس های حضوری شرکت کنند (مثلا برای اناتومی یا هسته ای و...) چه کار کنند؟ لطفا راهنمایی فرمایید؟ در ضمن برنامه ی زمان تشکیل کلاس ها کی می با شند؟ با تشکر. :?: :?: :?:

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

Re: ارشد فیزیک پزشکی

پستتوسط کارشناس آموزشی » جمعه 19 شهریور 1395, 4:44 pm

سلام
موسسه معین در تبریز نمایندگی داره ولی کلاس تشکیل نمیده کلاسها فقط در تهرانه-از 16مهرشروع میشه

محمدرضا اشرف

فیزیک پزشکی یا تصویر برداری

پستتوسط محمدرضا اشرف » یک شنبه 25 مهر 1395, 4:27 pm

با سلام به همه ی دوستان .ببخشید تو کارشناسی ارشد فیزیک پزشکی به شاخه های مختلف تقسیم می شه یا تو مقطع دکترا؟
ودیگری اینکه ارزش خوندن فیزیک پزشکی بهتره یا تصویر برداری پزشکی (از لحاظ بازار کار بیان می کنم)؟
شنیدم تصویر برداری پزشکی مقطع دکترا نداره این حرف صحت داره ؟

محمدرضا اشرف

سوال مهم

پستتوسط محمدرضا اشرف » یک شنبه 25 مهر 1395, 4:34 pm

ببخشید کسی که تو کارشناسی ارشد فیزیک پزشکی می خونه تو دانشگاه به چه موضوعی بیشتر متمرکز میشه؟
ایا واقعا در مقطع کارشناسی ارشد می شود در مراکز درمانی یا بیمارستانی مشغمل به کار شد؟ یا در مقطع دکترا شانس استخدام بیشتره؟

محمدرضا اشرف

اشرف

پستتوسط محمدرضا اشرف » یک شنبه 25 مهر 1395, 4:53 pm

با سلام به کارشناس اموزشی موسسه ی معین ببخشید که این همه ازشما استاد گران قدر سوال می پرسم چون بنده بعد از چند مدتی کنکور کارشناسی ارشد خواهم داد ونگرانم که مبادا گزینه ی اشتباهی را انتخاب بکنم.
بنده در سر دو راهی قرار گرفته اند یکیش این فیزیک پزشکیه بعدی هم تصویر برداری پزشکی می باشد .بنده به هر دوتا ی این رشته علاقه دارم ولی از لحاظ بازار کار در شک و تردید هستم ایا واقعا کدام یک از این ها بهتره؟
ایا تصویر برداری خودش یک شاخه است یا تو کارشناسی ارشد شاخه های مختلفی را انتخواب می کنیم؟
بهترین گزینه کدام است؟چون بنده پایه ام (کارشناسی ام)فیزیک حالت جامد است به همین خاطر می پرسم لطفا راهنمایی فرمایید. با تشکر....

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » یک شنبه 25 مهر 1395, 5:19 pm

تکنیک ها ، طراحی پروتکل های جدید تصویر برداری و رادیوتراپی، کالیبراسیون ، کنترل کیفی و دوزیمتری دستگاههای مختلف تصویر برداری پزشکی و ..
بله در مقطع کارشناسی ارشد می شود در مراکز درمانی یا بیمارستانی مشغول به کار شد

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » یک شنبه 25 مهر 1395, 5:22 pm

فیزیک پزشکی بهتره-یک رشته مستقله وگرایش نداره-فیزیک پزشکی
فیزیک پزشکی به شاخه های مختلف تقسیم نمی شه
ارزش خوندن فیزیک پزشکی بهتره
بله تصویر برداری پزشکی مقطع دکترا نداره این حرف صحت داره

shadi_afrooz

پستتوسط shadi_afrooz » پنج شنبه 29 مهر 1395, 8:46 pm

سلام خسته نباشید من تازه عضو سایتتون شدم. من الان ترم 5 فیزیکم میخواستم بپرسم از الان چجوری شروع کنم به خوندن که وقتی کنکور ارشد دادم قبول بشم. چون نمیخوام پشت کنکور بمونم دوست دارم سال اول قبول بشم. و اینکه میخوام شیراز قبول بشم. لطفا راهنماییم کنین چجوری برنامه ریزی کنم. ممنونم

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » جمعه 30 مهر 1395, 5:49 pm

سلام
روی تستهای فیزیک وریاضی وزبان کار کنید این سه درسواز الان تقویت کنید

shadi_afrooz

پستتوسط shadi_afrooz » دو شنبه 3 آبان 1395, 11:51 am

سلام اگه میشه برای برنامه ریزی کردن راهنمایی کنین چون من خودم اصلا نمیتونم خوب برنامه ریزی کنم. ممنون

بازگشت به “کارشناسی ارشد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 15 مهمان