کارشناسی ارشد

ava20

کارشناسی ارشد

پستتوسط ava20 » جمعه 14 بهمن 1390, 2:40 pm

با سلام من میخواهم رشته ارشد تغذیه شرکت کنم با کارشناسی بیهوشی امسال در ازمون های معین شرکت کردم اما درصدهایم مخصوصا بیوشیمی خوب نیست
لطفا میشه کمکم کنید و بگوئید چگونه مطالعه کنم
مباحث خیلی زیاده و فرار نمیدونم تا کی باید دوره کنم!
کی مبحث جدید بخونم؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

جواب کارشناس : کارشناسی ارشد

پستتوسط کارشناس آموزشی » یک شنبه 16 بهمن 1390, 7:25 am

باتوجه به اینکه برای بیوشیمی منابع حجیم هست میتوانید از کتابهای خلاصه مثل کتاب امیره نجات شکوهی استفاده کنید +تستهای تشریحی مختلف البته لازمه آن مطالعه زمینه ای وکلی منابع ولی نه بطورکامل میباشد برای فیزویولوژی هم چکیده فیزیولوژی گایتون کافیست سطح سئوالات فیزیولوژی وبیوشیمی درسطح بالاتر ازکاردانی است ونیاز نیست منابع ارشد خوانده شود بیشترین انرژیتان راروی تغذیه وزبان بگذارید

ava20

سئوال وجواب : کارشناسی ارشد

پستتوسط ava20 » دو شنبه 14 فروردین 1391, 6:13 pm

با سلام لطفا رفرنس های فارسی ارشد پرستاری و ضریب هایشان را برایم بفرستید سوال دیگه ای که داشتم این بود که چگونه این منابع را مطالعه کنم تا موفق شوم با توجه به این که من شاغل هم هستم کدام منابع از همه مهمتر است؟
سوال دیگرم اینکه ارشد ویژه بهتره یا پرستاری؟کدوم گرایش پرستاری مهمتره؟
متشکرم

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

سئوال وجواب : کارشناسی ارشد پرستاری

پستتوسط کارشناس آموزشی » پنج شنبه 17 فروردین 1391, 5:16 am

بالینک زیر میتوانید منابع روببینید- ضریب داخلی 4 مابقی2-داخلی جراحیوهمه برونر میخونن مابقی دروس از مجموعه هایی که نسبت به منابع اصلی خلاصه تر هست میتونید بخونید اماداخلی جراحی چون خیلی مهمه نمیتونید ازدرسنامه استفاد ه کنید بهتره فقط دروسی که اهمیت کمتری داره مثل بیماریهای زنان اتاق عمل فوریتها سی سی یو وآیسیو را ازدرسنامه استفاده کنید مابقی راازکتابهای اصلی اگرم دیدید نمیرسی میتونید ازبسته های اموزشی موسسه استقاده کنید
گرایشها تفاوت زیادی نداره هرکدام اهمیت خاص خودش راداره مهم اینه که شماکدام راراحتتر میتوانید قبول شوید چون ادامه همه به دکترای پرستاری منتهی میشه
http://mui.ir/?page=manabe%20azmoon%20a ... cat=manabe
http://mui.ir/?page=manabe%20azmoon%20a ... cat=manabe

بازگشت به “کارشناسی ارشد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 8 مهمان