منابع کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی

asgarli

منابع کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی

پستتوسط asgarli » یک شنبه 16 بهمن 1390, 7:34 am

با سلام. من کارشناسی کامپیوتر(نرم افزار) هستم و می خواهم درمقطع ارشد رشته مهندسی پزشکی شاخه توانبخشی ادامه تحصیل دهم.
یک دید کلی دارم، در صورت امکان در مورد بازار کار این رشته و منابع برای این رشته من را راهنمایی بفرمایید.

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

جواب کارشناس : منابع کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی

پستتوسط کارشناس آموزشی » یک شنبه 16 بهمن 1390, 8:02 am

برای ریاضیات مهندسی اروین کریزیگ،جان ویلی ویرایش 99ولی میتوانید بجای خواندن منبع ازسئوالات ریاضیات مهندسی رشته های مختلف باجوابت تشریحی استفاده کنید - مدار:جلد1و2دسورترجمه جبه دار-الکترونیک:مبانی مولف میرعشقی،برنجکوب،مدارهای الکتریک تقی شفیعی ناشرشیخ بهایی-اصول توانبخشی :مبانی توانبخشی میرخانی،توانبخشی گروههای خاص کریمی،پرستاری توانبخشی علی چابک-خواص مواد:آشنایی با متالوژی فیزیکی- اونر، استحاله‌ فازها در فلزات و آلیاژها- پورتر، ایسترلینگ- ترجمه:محمدرضا افضلی،متالوژی فیزیکی ریدهیل-استاتیک ومقاومت ازجزوات مختلف که دراینترنت هم قابل دانلودمیباشد
بطورکل نیاز نیست همه این منابع راکامل بخوانید برای هردرسی اطلاعات کلی داشته باشید کافیست و رقابت زیادی وجود ندارد

ازنظربازار کار وآینده شغلی درمراکز توانبخشی وبهزیستی کاربرددارد که تولید تامین وتعمیر تجهیزات توانبخشی رامثل ارتز پروتز تجهیزات دیجیتال والکترنیکی و...راشامل میشود اگربه تولید تجهیزات پزشکی بطورکلی علاقه دارید بازار کاری خوبی دارد

asgarli

پستتوسط asgarli » دو شنبه 17 بهمن 1390, 7:11 am

از راهنمایی شما متشکرم. اگر لینک نمونه سئوال سال های قبل را هم داشته باشید، بیشتر خوشحال میشم :)

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » جمعه 21 بهمن 1390, 4:50 pm

شاخه توانبخشیونداریم ولی بیوالکتریک:http://www.mui.ir/download/arshad8990/mohandesipezeshki8990.zip

nasim

سئوال وجواب : منابع کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی

پستتوسط nasim » جمعه 18 فروردین 1391, 1:48 pm

سلام
مرسي از سايت خوبتون
مي شه آدرس موسسه و شماره تماس رو بدبد؟؟؟؟ :roll:

mamad20

سئوال : منابع کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی

پستتوسط mamad20 » جمعه 1 اردیبهشت 1391, 4:13 pm

با سلام من رشتم اتاق عمله میتونم مهندسی پزشکی ماد شرکت کنم؟چه کتابایی بخونم؟

mamad20

پستتوسط mamad20 » جمعه 1 اردیبهشت 1391, 5:30 pm

با سلام .من کارشناس اتاق عملم علاقمند رشته بیو موادم شما بیو موادو توصیه میکنید؟آیا میتونم از سهمیه استعداد درخشان واسه مهندسی بیو مواد استفاده کنم ایا فقط باید رشته مذکور رو دانشگاهی که فارغ التحصیل شدم داشته باشه یا فرقی نمیکنه؟موسسه ی خوبتون تو شاهرود نمایندگی داره ؟آیا بسته های بیوموادو دارین؟

mamad20

پستتوسط mamad20 » پنج شنبه 7 اردیبهشت 1391, 7:09 pm

سلام من دانشجوی کارشناسی اتاق عملم.آیا میتونم بیومتریال شرکت کنم؟آیا شما این رشته رو پیشنهاد میکنید خیلی علاقمندم.آیا جزوه ای واسه این گرایش هست؟کدوم درسا رو بیشتر بخونم؟چند نفر میگیرن کجا ها میگیرن ؟آیا موسسه تون تو شاهرود نمایندگی داره؟ببخشید ک زیاد سوال کردم آخه اولین سالی هست که وزارت بهداشت این رشته رو اورده واسه ارشد91

mamad20

پستتوسط mamad20 » پنج شنبه 7 اردیبهشت 1391, 7:10 pm

تو رو به خدا جواب سوال این حقیرو بدید.ممنونم

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

جواب: منابع کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی

پستتوسط کارشناس آموزشی » جمعه 8 اردیبهشت 1391, 6:17 pm

ببخشید سئوالات شما دیده نشده بود
شماره تماس :88915840
بله میتوانید مهندسی پزشکی مواد شرکت کنید- مباحث علوم پایه اش رودرحد کاردانی باید بخوانید از دو درس اصلی هرکدام یک کتاب بخوانید کافیه +مهندسی بافت
بیومواد راتوصیه میکنم - میتونید از سهمیه استعداد درخشان واسه مهندسی بیو مواد استفاده کنید-نیازی نیست رشته مذکور رو دانشگاهی که فارغ التحصیل شدید داشته باشه فرقی نمیکنه- موسسه تو شاهرود نمایندگی داره - بسته های بیوموادو داریم
دو درس اصلی + ریاضی وزبان روبیشتر باید بخوانید

بازگشت به “کارشناسی ارشد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Bing [Bot] و 15 مهمان