سوال مهم و فوری

elaaa

سوال مهم و فوری

پستتوسط elaaa » یک شنبه 18 تیر 1396, 8:08 am

با سلام و خسته نباشید من سهمیه را تغییر دادم ولی فقط درصد جانبازی و مدت حضور پدرم در جبهه را خواستن هیچ کدی را نخواست الان دچار سردرگمی شدم که درست وارد کردم یا کد میخواست و من دقت نکردم میشه لطفا کمک کنید ؟در ضمن کارت ورود به جلسه برای من صادر شده

هایدی

Re: سوال مهم و فوری

پستتوسط هایدی » یک شنبه 18 تیر 1396, 8:54 am

سلام .ببخشید برای قبولی در روزانه میکروب بالینی در هر درس به خصوص درس های ضریب بالا باید چند سوال جواب بدهیم؟ودر صد ها باید چه طور باشند؟

elaaa

پستتوسط elaaa » یک شنبه 18 تیر 1396, 9:17 am

سلام بابت این که وقت تون میگیرم عذر میخوام من سهمیه فرزندان جانبازان زیر 25درصد را انتخاب کردم برای تغییر سهمیه متاسفانه به جای 100روز مدت حضور در جبهه 200 ثبت شده میخواستم بدونم مشکلی پیش نمیاد و امکان تصحیح کردنش هست؟

elaaa

پستتوسط elaaa » یک شنبه 18 تیر 1396, 2:05 pm

صحت مدارک سهمیه کی تایید میشود؟ منظورم اینه وقتی نتایج اعلام شود اگر رتبه در سهمیه هم نوشته شده بود میشه مطمئن شد که صحت مدارک تایید شده است؟ و در صورتی که مدارک تایید نشود آیا قبولی لغو میشود یا شرایط آزمون دهنده مثل بچه ها با سهمیه آزاد سنجید میشود؟ببخشید اینقدر سوال می‌پرسم یه مقدار نگرانم

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » یک شنبه 18 تیر 1396, 5:22 pm

سلام
نگران نباشید هیچ کسیو رد نمیکنن هرچیزی که وارد کردین صحتشو بعد که دانشگاه قبول شدین دانشگاه ازتون میخواد-الان هم میتونید اگر اشتباه وارد کردید اصلاحش کنید-دانشگاه هم به این جزئیات توجه نمیکنه 5درصد سهمیه هم تاثیری توقبولیتون نداره

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » یک شنبه 18 تیر 1396, 5:24 pm

هایدی نوشته شده:سلام .ببخشید برای قبولی در روزانه میکروب بالینی در هر درس به خصوص درس های ضریب بالا باید چند سوال جواب بدهیم؟ودر صد ها باید چه طور باشند؟

سلام
تقریبا60%سوالاتو درست باید جواب بدید اگرکارنامه هارو دیده باشید دقیقا مثل اونها لینک کارنامه ها:
http://mui.ir/?page=mikrob%20shenasi&cat=karname94

بازگشت به “کارشناسی ارشد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 31 مهمان