سهمیه ۵%رزمندگان و چگونگی اعمال آن

Snori

Re: سهمیه ۵%رزمندگان و چگونگی اعمال آن

پستتوسط Snori » دو شنبه 16 مرداد 1396, 8:23 pm

SAEED1368 نوشته شده:منم همین مشکل رو دارم و الان زنگ زدم سازمان سنجش پزشکی قسمت کارشناسی ارشد و مشکل رو بهش گفتم ولی گفت باید یه فکس بفرستی و درخواست اصلاح سهمیه بکنی،من بهش گفتم مگه میشه همه اشتباه کرده باشن ولی اون حرف خودشو میزد،اصلا هم برخورد خوبی نداشت،هرکی این مشکل رو داره و به نتیجه خاصی رسیده لطفا اطلاع رسانی بکنه چون نگرانم

توی دفترچه انتخاب رشته اینو زده بودن فک کنم منظورش همین اختصاص دادن سهمیه ۲۵%بجای ۵%:
تذكر 3 بسيار مهم :در صورتي كه سهميه 25 %بند 1-1 -فوقالذكر تكميل نگردد و 5 %سهميه اختصاصي براي جانبازان كمتر از 25 %و
همسر و فرزندان جانبازان كمتر از 25 %و همسران رزمندگان با حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه، پاسخگوي متقاضيان واجد شرايط
نباشد، ظرفيت خالي باقي مانده 25 %مازاد بر 5 %مذكور به جانبازان زير 25 %و همسر و فرزندان زير 25 %فرزندان و همسران رزمنده با
حداقل 6 ماه حضورداوطلبانه در جبهه كه شرايط لازم را دارند، اختصاص خواهد يافت.....[/quote]
یعنی اگر سهميه 25 % شاهد وایثارگرتکمیل نشه توسط رزمندگان با حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه تکمیل میکنند ظرفیتهای اختصاص داده شده رو

elaaa

پستتوسط elaaa » سه شنبه 17 مرداد 1396, 3:25 pm

به نظر من یه ایمیل بزنید درستش کنید من یه اشکال داشتم موقع ورود ایمیل زدم سایت باز کردن درستش کردم، موقع اعلام رتبه رتبه هرکس تو سهمیه ارو میزنن موقع قبول شدن اگه بین سهمیه 25درصدیا کسی نباشه که 70 یا 80 درصد رتبه آخرین فرد قبولی داشته باشه سهمیه قبولی رو میدن به اونی که سهمیه 5درصدی داره و 70یا 80 درصد نمره قبولی آخرین نفری که قبول شده آورده این و من از یه استاد پرسیدم

Snori

پستتوسط Snori » سه شنبه 17 مرداد 1396, 6:35 pm

elaaa نوشته شده:به نظر من یه ایمیل بزنید درستش کنید من یه اشکال داشتم موقع ورود ایمیل زدم سایت باز کردن درستش کردم، موقع اعلام رتبه رتبه هرکس تو سهمیه ارو میزنن موقع قبول شدن اگه بین سهمیه 25درصدیا کسی نباشه که 70 یا 80 درصد رتبه آخرین فرد قبولی داشته باشه سهمیه قبولی رو میدن به اونی که سهمیه 5درصدی داره و 70یا 80 درصد نمره قبولی آخرین نفری که قبول شده آورده این و من از یه استاد پرسیدم

من رتبه کل ام ۱۸شده ولی تو سهمیه ۱شدم بنظرتون باید ایمیل بزنم ای کاش اصلا از این سهمیه کوفتی استفاده نمیکردم

elaaa

پستتوسط elaaa » سه شنبه 17 مرداد 1396, 7:27 pm

چی بگم والا تو دفترچه نوشته اگه کسی رتبه اش به قبولی با سهمیه آزاد بخوره جزو سهمیه آزاد حساب میشه رتبه شما هم رتبه اتون که خیلی خوبه بازم تلفنی از کارشناس موسسه بپرسید بهتره اونا بهتر میتونم راهنمایی کنن

mahsastar922

پستتوسط mahsastar922 » سه شنبه 17 مرداد 1396, 7:42 pm

Snori نوشته شده:
elaaa نوشته شده:به نظر من یه ایمیل بزنید درستش کنید من یه اشکال داشتم موقع ورود ایمیل زدم سایت باز کردن درستش کردم، موقع اعلام رتبه رتبه هرکس تو سهمیه ارو میزنن موقع قبول شدن اگه بین سهمیه 25درصدیا کسی نباشه که 70 یا 80 درصد رتبه آخرین فرد قبولی داشته باشه سهمیه قبولی رو میدن به اونی که سهمیه 5درصدی داره و 70یا 80 درصد نمره قبولی آخرین نفری که قبول شده آورده این و من از یه استاد پرسیدم

من رتبه کل ام ۱۸شده ولی تو سهمیه ۱شدم بنظرتون باید ایمیل بزنم ای کاش اصلا از این سهمیه کوفتی استفاده نمیکردم

نترس رتبه ات خوبه و بدون سهمیه قبولی

Snori

پستتوسط Snori » سه شنبه 17 مرداد 1396, 8:54 pm

elaaa نوشته شده:چی بگم والا تو دفترچه نوشته اگه کسی رتبه اش به قبولی با سهمیه آزاد بخوره جزو سهمیه آزاد حساب میشه رتبه شما هم رتبه اتون که خیلی خوبه بازم تلفنی از کارشناس موسسه بپرسید بهتره اونا بهتر میتونم راهنمایی کنن

والا ایمیل زدم به سنجش پزشکی ببینم جواب میدن بخدا خیلی نگرانم

Snori

پستتوسط Snori » سه شنبه 17 مرداد 1396, 8:55 pm

mahsastar922 نوشته شده:
Snori نوشته شده:

نترس رتبه ات خوبه و بدون سهمیه قبولی

خیلی نگرانم ببینم جواب ایمیلمو چی میدن این سهمیه هم چ مشکلی شد برامون

elaaa

پستتوسط elaaa » چهار شنبه 18 مرداد 1396, 1:51 pm

بچه ها شماها که سهمیه ایثارگری دارید پایین کارنامه اتون نوشته در صورت عدم صحت مدارک قبولی کان لم یکن میشه؟مگه خودشون قبل از وارد کردن تو کارنامه استعلام نمی گیرن؟

mahsastar922

پستتوسط mahsastar922 » چهار شنبه 18 مرداد 1396, 3:30 pm

elaaa نوشته شده:بچه ها شماها که سهمیه ایثارگری دارید پایین کارنامه اتون نوشته در صورت عدم صحت مدارک قبولی کان لم یکن میشه؟مگه خودشون قبل از وارد کردن تو کارنامه استعلام نمی گیرن؟

چرا استعلام میکنند اما بعدا موقع ثبت نام اون فرم رو هم میخوان با مدارکت

elaaa

پستتوسط elaaa » چهار شنبه 18 مرداد 1396, 3:45 pm

خیلی ممنون ام خیالم راحت شد فکر کردم مدارک ام مشکل داشته که این و نوشتن

بازگشت به “کارشناسی ارشد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 17 مهمان