رتبه در سهمیه ارشد پرستاری

Moein_ir

رتبه در سهمیه ارشد پرستاری

پستتوسط Moein_ir » چهار شنبه 1 شهریور 1396, 7:30 pm

درود.

تقریبا تمامی پست هارو در مورد تاثیر رتبه در سهمیه مطالعه کردم و متوجه شدم که مشاوران عزیز این سایت نظرشون این هست رتبه کل مهم هست و رتبه در سهمیه مهم نیست.من به بنیاد شهید شهرمون مراجعه کردم و گفتن که بر اساس رتبه در سهمیه انتخاب کن.

حالا سوالی که دارم این هست پس سهمیه چه تاثیری داره اگه رتبه کل مهم هست ؟

30 درصد ظرفیت برای ایثارگران هست و شرط استفاده این هست که 80 و یا 70 درصد بسته به نوع بند سهمیه نمره اخرین فرد قبولی در محل باید فرد سهمیه دار بیاره تا قبول بشه.این متن دفترچه هست

ارشد پرستاری رتبه درکل گرایش های مختلف 1100 تا 1500 و در سهمیه 35 تا 43 دارم حدود همین رتبه ها در گرایش های مختلف آورده ام. :(

لطفا توضیحی در این مورد بدید بنده سردرگم شدم .

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

Re: رتبه در سهمیه ارشد پرستاری

پستتوسط کارشناس آموزشی » پنج شنبه 2 شهریور 1396, 6:02 am

سلام
سهمیه هم تاثیر زیادی داره ولی شما عمدتا با افراد بدون سهمیه رقابت دارید وباید رتبتون زیر تعداد کل پذیرش باشه تاقبول شید
با رتبه درکل گرایش های مختلف 1100 تا 1500شهرستان احتمال قبولی دارید

elsaarad

پستتوسط elsaarad » پنج شنبه 2 شهریور 1396, 9:21 am

.....
آخرین ويرايش توسط 1 on elsaarad, ويرايش شده در 0.

Moein_ir

پستتوسط Moein_ir » پنج شنبه 2 شهریور 1396, 9:49 am

elsaarad نوشته شده:اين سهميه 5 درصد ايثاركران خيلي به ناحقه, جانباز, شهيد بله حق دارن, اما حضور داوطلبانه نا بحقه, بخدا توي شهرستاناي كوجيك با يه رابطه كوجيك اين سهميه رو ب كسي ك فقط يكبار باشو تو جنك كذاشته ميدن, توي ازمون استخدامي من بومي محل مورد تقاضا بودم با نمره 24, و دوستم با نمره 19 كه حتي بومي استان نبود, قبول شد, بخدا خودش بهم كفت ك سهميمو يكي از اقواممون برام رد كرد, حتي ب من كفت راحته برو سهميه 5 درصد بيدا كن, حيف ك من رابطه نداشتم

..
آخرین ويرايش توسط 1 on Moein_ir, ويرايش شده در 0.

elaaa

پستتوسط elaaa » پنج شنبه 2 شهریور 1396, 3:50 pm

خدا کنه زودتر نتیجه ها بیاد از این همه دلهره و ااضطراب راحت شیم منم دقیقا شرایط ام مثل شماست

Moein_ir

پستتوسط Moein_ir » پنج شنبه 2 شهریور 1396, 5:59 pm

کارشناس آموزشی نوشته شده:سلام
سهمیه هم تاثیر زیادی داره ولی شما عمدتا با افراد بدون سهمیه رقابت دارید وباید رتبتون زیر تعداد کل پذیرش باشه تاقبول شید
با رتبه درکل گرایش های مختلف 1100 تا 1500شهرستان احتمال قبولی دارید

سلام مجدد.
تشکر از پاسختون. لطفا بفرمایید احتمال قبولی در کدام رشته زیر هست . مدیریت پرستاری که فقط تیپ 1 داره ولی سالمندی و داخلی رو من تا تیپ 3 زدم
آخرین ويرايش توسط 2 on Moein_ir, ويرايش شده در 0.

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » جمعه 3 شهریور 1396, 12:53 pm

سلام
فقط شهریه پرداز شهرستانها

elsaarad

پستتوسط elsaarad » جمعه 3 شهریور 1396, 2:23 pm

Moein_ir نوشته شده:
elsaarad نوشته شده:اين سهميه 5 درصد ايثاركران خيلي به ناحقه, جانباز, شهيد بله حق دارن, اما حضور داوطلبانه نا بحقه, بخدا توي شهرستاناي كوجيك با يه رابطه كوجيك اين سهميه رو ب كسي ك فقط يكبار باشو تو جنك كذاشته ميدن, توي ازمون استخدامي من بومي محل مورد تقاضا بودم با نمره 24, و دوستم با نمره 19 كه حتي بومي استان نبود, قبول شد, بخدا خودش بهم كفت ك سهميمو يكي از اقواممون برام رد كرد, حتي ب من كفت راحته برو سهميه 5 درصد بيدا كن, حيف ك من رابطه نداشتم

سلام دوست عزیز زیر 25 درصد جانبازی میشه سهمیه 5 درصد ایثارگری حالا کاری به اون ندارم که جبهه هم حساب کردن.

یعنی جانباز 24 درصد سهمیه 5 درصدی داره لطفا از چیزی که ازش اطلاع ندارید صحبت نکنید.پدر من هم جانباز شیمیایی هست ولی در سهمیه 5 درصد حساب شدم.

درضمن برای استفاده از این سهمیه باید حداقل 6 ماه جبهه داشته باشن و سیستمی هست اینکه خودشون تقلب کردن بر میگرده به وجدان و اعتقادات خودشون.

موفق باشید.

اولا گفتم جانبازا و شهیدا حقشونه، دوما بدون اطلاعات حرف نزدم، دوست صمیم بود و گفت این 5 درصد ایثارگریو با اشنا بازی بم دادن، سوما پیامارو با دقت بخونین بعد جواب بدید ک اینطور جواب بی ربط ندین

Moein_ir

پستتوسط Moein_ir » جمعه 3 شهریور 1396, 3:11 pm

کارشناس آموزشی نوشته شده:سلام
فقط شهریه پرداز شهرستانها

سلام.
ممنون بابت وقتی که گذاشتید و پاسخ دادید.
فقط سوالی که برام پیش اومده کارنامه هایی که موسسه معین داخل سایت منتشر کرده به این صورت هست رتبه 923 کرمان داخلی جراحی قبول شده که تیپ 1 هست . رتبه 468 شیراز داخلی جراحی قبول شده که باز هم تیپ 1 هست و یک رتبه 168 هم دارید که اون هم شیراز قبول شده.
این ها سهمیه داشتند یا شهریه پرداز هستند یا روزانه ؟

لطفا این رو هم بگید بهم که منظور از کسب حداقل 70 درصد نمره اخرین فرد پذیرفته شده در گزینش ازاد توسط سهمیه دار ها چی هست منظورشون نمره تراز هست ؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » شنبه 4 شهریور 1396, 4:23 am

سلام
از سهمیه داربودن یانبودنشون اطلاعی نداریم
بله 70درصدنمره تراز

بازگشت به “کارشناسی ارشد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 12 مهمان