سلام .من کارشناس هوشبری هستم برای ارشد به فیزیو لوژی علاقه مندم به نظر شما با این ظرفیت هرساله این رشته اشباع نشده

Shr

Re: سلام .من کارشناس هوشبری هستم برای ارشد به فیزیو لوژی علاقه مندم به نظر شما با این ظرفیت هرساله این رشته اشباع نشده

پستتوسط Shr » سه شنبه 4 مهر 1396, 5:10 pm

تغذیه چطور ؟میتونیم شرکت کنیم و نظام پزشکی بگیریم؟؟

Shr

Re: سلام .من کارشناس هوشبری هستم برای ارشد به فیزیو لوژی علاقه مندم به نظر شما با این ظرفیت هرساله این رشته اشباع نشده

پستتوسط Shr » سه شنبه 4 مهر 1396, 5:12 pm

تغذیه چطور ؟میتونیم شرکت کنیم و نظام پزشکی بگیریم؟؟در کل بخوایم از کار بالینی بیایم بیرون چیو از وزارت بهداشت معرفی میکنین؟ بین فیزیو و تغذیه و آموزش پزشکی

ترااااانه

پستتوسط ترااااانه » سه شنبه 4 مهر 1396, 5:18 pm

سلام ببخشید خانوم یا آقای shrکارشناسی هوشبری رشته ی خوبی؟ بازارکار داره؟

mohammad123

پستتوسط mohammad123 » سه شنبه 4 مهر 1396, 6:05 pm

ترااااانه نوشته شده:سلام ببخشید خانوم یا آقای shrکارشناسی هوشبری رشته ی خوبی؟ بازارکار داره؟

اونم دیگه تو شهرتانا جالب نیست .. تو تهران شاید بشه روش حساب کرد اما شهرستان دیگه سخت شده

Shr

پستتوسط Shr » چهار شنبه 5 مهر 1396, 6:50 am

هوشبری کار داره ولی سختیه کارشم بالاس ینی نسبت به حقوقش سختی و استرسه بالایی داره

بازگشت به “کارشناسی ارشد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 27 مهمان