تسویه

Sayeh 23

تسویه

پستتوسط Sayeh 23 » چهار شنبه 5 مهر 1396, 9:44 am

سلام.برای ثبت نام ارشد باید با دانشگاه دوره ی کارشناسی تسویه حساب کرده باشیم؟ اگه نه پس اصل گواهی صندوق رفاه دانشجویان برای کسانی که تسویه نکردن ضروریه؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

Re: تسویه

پستتوسط کارشناس آموزشی » چهار شنبه 5 مهر 1396, 6:08 pm

سلام
مدرک دانشنامتون آزادباشه یعنی تسویه کردید به دانشگاه جدیدارتباطی نداره

Snori

پستتوسط Snori » پنج شنبه 6 مهر 1396, 12:13 pm

Sayeh 23 نوشته شده:سلام.برای ثبت نام ارشد باید با دانشگاه دوره ی کارشناسی تسویه حساب کرده باشیم؟ اگه نه پس اصل گواهی صندوق رفاه دانشجویان برای کسانی که تسویه نکردن ضروریه؟

فقط گواهی موقت صندوق رفاه و بدین کفایت میکنه که تو اون گواهی براتون وامارو قسطی کردن گفتن اونو بدین کافیه راستش من رفتم از دانشگاه خودمون پرسیدم

Sayeh 23

پستتوسط Sayeh 23 » پنج شنبه 6 مهر 1396, 2:43 pm

Snori نوشته شده:
Sayeh 23 نوشته شده:سلام.برای ثبت نام ارشد باید با دانشگاه دوره ی کارشناسی تسویه حساب کرده باشیم؟ اگه نه پس اصل گواهی صندوق رفاه دانشجویان برای کسانی که تسویه نکردن ضروریه؟

فقط گواهی موقت صندوق رفاه و بدین کفایت میکنه که تو اون گواهی براتون وامارو قسطی کردن گفتن اونو بدین کافیه راستش من رفتم از دانشگاه خودمون پرسیدم

منظورتون همون برگه ی اقساطیه که موقع گرفتن گواهی موقت میدن؟

Snori

پستتوسط Snori » شنبه 8 مهر 1396, 2:35 pm

Sayeh 23 نوشته شده:
Snori نوشته شده:

منظورتون همون برگه ی اقساطیه که موقع گرفتن گواهی موقت میدن؟

اگه پرداخت اقساطتون به روز باشن آره همونو بدین

بازگشت به “کارشناسی ارشد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Bing [Bot] و 19 مهمان