ثبت نام ارشد علوم پزشکی تهران

Snori

Re: ثبت نام ارشد علوم پزشکی تهران

پستتوسط Snori » چهار شنبه 12 مهر 1396, 5:35 pm

a.r.pi نوشته شده:بالاخره موفق شدم با یکی از کارشناسان آموزش دانشگاه صحبت کنم!... گفت «دانشکده بهداشتی ها» فردا ثبت نام میکنن.

منم هم خوابگاه هم دانشگاه ثبت نام کردم شکر خدا تموم شد شنبه هم بریم ثبت نام حضوری

a.r.pi

پستتوسط a.r.pi » پنج شنبه 13 مهر 1396, 8:22 am

snori سلام!... تو مگه دانشکده بهداشت نیستی؟ چطوری هم خوابگاه هم دانشگاه ثبت نام کردی؟!
من چهارشنبه ثبت نام کردم و هنوز تو مرحله ی اول مونده!
تاریخ ثبت نام حضوری هم که هنوز اعلام نکردن!
لطفا هروقت جواب دادی در دسترس باش چن تا سوال دیگه هم دارم.

Snori

پستتوسط Snori » جمعه 14 مهر 1396, 1:15 pm

a.r.pi نوشته شده:snori سلام!... تو مگه دانشکده بهداشت نیستی؟ چطوری هم خوابگاه هم دانشگاه ثبت نام کردی؟!
لطفا هروقت جواب دادی در دسترس باش چن تا سوال دیگه هم دارم.

سلام منظورم ثبت نام اینترنتی بود که انجام دادم خوابگاه هم ثبت نام کردم تو قسمت اسکان اینترنتی خوابگاه ...خوابگامم مشخص شد ثبت نام حضوری هم باید ۱۶برم پیش خانم میرزایی دانشکده بهداشت

Snori

پستتوسط Snori » جمعه 14 مهر 1396, 1:20 pm

[quote="a.r.pi"]snori سلام!... تو مگه دانشکده بهداشت نیستی؟ چطوری هم خوابگاه هم دانشگاه ثبت نام کردی؟!
لطفا هروقت جواب دادی در دسترس باش چن تا سوال دیگه هم
مگه ثبت نام اینترنتی انجام ندادین برین تو همون سایت بازم ببینین تایید شده اگه شده باشه خودش شماره دانشجویی اینارو بهتون داده فقط اون فرم و یادتون باشه کپی کنین من که شکر خدا اینارو انجام دادم اگه خوابگاه ثبت نام نکردین شماره دانشجویی و شماره شناسنامتونو وارد کنین ب قسمت تقاضای اسکان برین مشخصات و فرم تعهد و وارد کنید بعدش خودش،میگه کی مراجعه کن تو سایت و چ اتاق و خوابگاهی بت میده چون خودشون اتاق و خوابگاتو مشخص میکنن راستی فرم ثبت نام اینترنتی هم پرینت بگیر لازم دارن بعدش قبل اینکه بری دانشکده بهداشت باید اول اون فرمهای هسته گزینش که تو سایته با دو قطعه عکس پشت نویسی شده و کپی تمام صفحات شناسنامه وکپی کارت ملی ببری هسته گزینش اونجا ی فرم ثبت نام حضوری بت میدن میبری دانشکده .....والا من شاید فردا برم دانشگاه

a.r.pi

پستتوسط a.r.pi » دو شنبه 17 مهر 1396, 7:54 am

مرسی snori... اوکی شد

بازگشت به “کارشناسی ارشد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 12 مهمان