رشته تغذیه

MICROBIOLOGIST

رشته تغذیه

پستتوسط MICROBIOLOGIST » جمعه 6 مرداد 1391, 10:22 am

رشته تغذیه آینده بهتری داره یا ایمنولوژی؟؟ رقابت توی کدوم رشته بیشتره؟؟ با لیسانس میکروب امکان قبولی توی کدوم رشته بیشتره؟؟[color=#400040][/color]

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

جواب: رشته تغذیه

پستتوسط کارشناس آموزشی » جمعه 6 مرداد 1391, 4:30 pm

برای شما ایمنی - تغذیه - ایمنی

محمد

سئوال : رشته تغذیه

پستتوسط محمد » چهار شنبه 11 مرداد 1391, 3:27 pm

سلام خسته نباشيد
من كارشناسي رشته علوم آزمايشگاهي تموم كردم.
با توجه به درآمد و بازار كار رشته بيوشيمي باليني بهتر ادامه بدم يا رشته تغذيه؟
راستشو بخواين با ديدن دفتر هاي مشاوره اي تغذيه كه امروزه وجود دارن احساس ميكنم تغذيه بهتره از لحاظ در آمد شغلي!!!!!!
براي باز كردن دفتر مشاوره يا همون مطب مشاوره اي سازمان نظام پزشكي چه شرايطي داره؟چون

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » پنج شنبه 12 مرداد 1391, 9:23 am

بيوشيمي باليني بهتر ه - چون كارشناسيتون رشته علوم آزمايشگاهيه براتون بهتره - اکثر کسایی که این دفاترومیزنن خودشون تغذیه ای نیستن یاپزشکن یا...-بافوق تغذیه میتونید دفتر بزنید

محمد

پستتوسط محمد » پنج شنبه 12 مرداد 1391, 7:59 pm

منظورتون از فوق تغذيه چيه؟؟
يعني من كه كارشناس علوم آزمايشگاهي دارم اگر ارشد علوم تغذيه بگيرم نميتونم دفتر مشاوره بزنم؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » شنبه 14 مرداد 1391, 3:25 am

منظورفوق لیسانسه -چرامیتونید بزنید ولی گرایشهای رشته خودتونو ادامه بدید بهتره قبولی تغذیه هم مثل بیوشیمی سخته

محمد

پستتوسط محمد » شنبه 14 مرداد 1391, 11:41 am

سلام مرسي از جوابدهي سريع شما
من از نظام پزشكي راجع به اينكه من ليسانس علوم آزمايشگاهي هستم و اگر ارشد تغذيه بخونم ميتونم دفتر مشاوره بزنم يا نه (چون ليسانسم با ارشدم مرتبط نميشه)پرسيدم.
گفتن ما دانشنامه ارشد ميفرستيم تهران از تهران بايد جواب بدن.اطلاعات كافي نداشتن.
ميخواستم ببينم شما ميدونيد مهر نظام پزشكي ميدن ؟يا همون اجازه دفتر ميدن؟ يا اينكه از كجا و چجوري بايد پيگير بشم؟
مرسي.
با توجه به اينكه من از موسسه معين بسته علوم تغذيه با آزمون ها گرفتم ميخواستم 1 برنامه ريزي براي خوندن بهم بنويسين ممنون ميشم.

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » یک شنبه 15 مرداد 1391, 5:01 am

این همون کتاب کراس 2012 هست - نیازی به منابع نیست فقط برای تغذیه میتونید کتاب مادرن وبرای فیزیولوژی چکیده گایتون که خیلی خلاصه باشه راتیه کنید بهتره - سرفصل ها کل مباحث را پوشش میده میشه سرفصلها را جزئی ترهم کرد ولی نیازی نیست

محمد

پستتوسط محمد » یک شنبه 15 مرداد 1391, 6:08 am

سلام مرسي از جوابدهي سريع شما
ببخشيد به اين سوالم جواب ندادين؟
من از نظام پزشكي راجع به اينكه من ليسانس علوم آزمايشگاهي هستم و اگر ارشد تغذيه بخونم ميتونم دفتر مشاوره بزنم يا نه (چون ليسانسم با ارشدم مرتبط نميشه)پرسيدم.
گفتن ما دانشنامه ارشد ميفرستيم تهران از تهران بايد جواب بدن.اطلاعات كافي نداشتن.
ميخواستم ببينم شما ميدونيد مهر نظام پزشكي ميدن ؟يا همون اجازه دفتر ميدن؟ يا اينكه از كجا و چجوري بايد پيگير بشم؟
مرسي.
با توجه به اينكه من از موسسه معين بسته علوم تغذيه با آزمون ها گرفتم ميخواستم 1 برنامه ريزي براي خوندن بهم بنويسين ممنون ميشم.

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 16 مرداد 1391, 11:10 am

بله بافوق لیسانس میتونید مجوزبگیرید قبلا نمیشد ولی الان میشه - برای برنامه ریزی هرکدام ازدروس تغذیه وزبان روزی 3ساعت تا15مهرمیتونید بخوانید از آن به بعد براساس بودجه بندی آزمونها روزی 8ساعت مطالعه کنید از اسفند به بعد روزی 10ساعت

بازگشت به “کارشناسی ارشد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 10 مهمان