آینده تحصیلی و کاری رشته های کارشناسی ارشد علوم آزمایشگاهی وزارت بهداشت در داخل و خارج از ایران، چه رشته ای بهتر است؟

مهدی دالایی مقدم

آینده تحصیلی و کاری رشته های کارشناسی ارشد علوم آزمایشگاهی وزارت بهداشت در داخل و خارج از ایران، چه رشته ای بهتر است؟

پستتوسط مهدی دالایی مقدم » شنبه 29 آذر 1399, 4:38 pm

سلام و خسته نباشید خدمت شما
بنده یک سال هست که فارق التحصیل از رشته علوم آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان واحد زاهدان هستم (ورودی سال 1394) و الان دارم برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می خوانم.
سوال من از شما این است که چه رشته ای را برای وزارت بهداشت مطالعه کنم که هم در داخل ایران آینده شغلی مناسب (چه از لحاظ کار در آزمایشگاه طبی و چه از لحاظ کار به عنوان هیات علمی) داشته باشد و همینطور برای پذیرش از دانشگاه های خارج از کشور در مقطع PHD راحت تر و مورد قبول تر باشد و همچنین امکان کار کردن در کشور مقصد پس از فارق التحصیلی از مقطع PHD وجود داشته باشد (به عبارتی دیگر بازار کار رشته در کشور مقصد خوب باشد.)

کشور هایی که مورد نظر من هست، کانادا، اتریش، آلمان، هلند، فنلاند، استرالیا، کره جنوبی، اسپانیا، فرانسه و ایتالیا می باشد.

خیلی متشکر می شوم بنده را راهنمایی بفرمایید.

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

Re: آینده تحصیلی و کاری رشته های کارشناسی ارشد علوم آزمایشگاهی وزارت بهداشت در داخل و خارج از ایران، چه رشته ای بهتر است

پستتوسط کارشناس آموزشی » یک شنبه 30 آذر 1399, 1:49 pm

سلام
هماتو مناسبترینه بعد ایمنی بعد بیوشیمی

بازگشت به “کارشناسی ارشد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 14 مهمان