مشاوره انتخاب رشته مناسب

farshid9120

مشاوره انتخاب رشته مناسب

پستتوسط farshid9120 » جمعه 7 آبان 1395, 6:33 pm

با عرض سلام و خسته نباشید
1-بین رشته های بیوشیمی بالینی و نانوتکنولوژی پزشکی و شیمی دارویی و سم شناسی ،کدوم رشته بهتره الف )از لحاظ بازار کار ؟ ب)از لحاظ شانس برای اپلای کردن برای مقطع دکتری ؟
2- آیا سی دی های آموزشی برای درس بیوشیمی وجود داره ؟؟؟
سپاس از راهنمایی تون

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

Re: مشاوره انتخاب رشته مناسب

پستتوسط کارشناس آموزشی » شنبه 8 آبان 1395, 5:09 am

سلام
بیوشیمی بالینی بهتره
2-خیر

fsaei

پستتوسط fsaei » شنبه 8 آبان 1395, 8:24 am

سلام من لیسانس مهندسی صنایع شیمیایی دارم میخواستم ببینم برای ارشد میتونم شیمی دارویی کنکور بدم یا باید مجموعه شیمی انتخاب کنم ودکترا شیمی دارویی بخونم؟ اگر مجموعه شیمی انتخاب کنم، شیمی آلی بهتره یا تجزیه؟ ضمنا اگه میشه درباره موقعیت شغلی شیمی دارویی هم کامل توضیح بدین.
به نظرتون مهندسی شیمی بخونم یا مجموعه شیمی؟ من هدفم کار تو کارخونه نیس برای همین شیمی دارویی رو میخام انتخاب کنم لطفا زودتر راهنماییم کنین ممنون از وقتی که بهم دادین

farshid9120

پستتوسط farshid9120 » شنبه 8 آبان 1395, 6:28 pm

مرسی از راهنمایی تون
شما فرمودید بیوشیمی بالینی بهتره از مابقی رشته های هستش که گفتم ، حالا برام جای سوال هستش که با توجه به تعداد پذیرش بیوشیمی بالینی نسبت به بقیه رشته های ذکر شده که مثلا بیوشیمی بالینی 133 نفر مقطع ارشد ولی نانوتکنولوژی پزشکی 33 نفر پذیرش دارن ، شانس بازار کار کم نمیشه ؟؟؟
و سوال دیگه اینکه بنظر شما اگر ارشد نانوتکنولوژی پزشکی بخونم و برای دکتری بیوتکنولوژی دارویی یا نانوتکنولوژی دارویی بخونم بهتره ، یا اینکه برم بیوشیمی بالینی و مقطع دکتری رو بیوشیمی بالینی یا ایمونولوژی پزشکی بخونم ؟؟؟
مرسی

mariam91

پستتوسط mariam91 » دو شنبه 10 آبان 1395, 9:42 am

با سلام و خسته نباشيد
من دانشجويي رشته مامايي هستم و ميخوام براي ارشد شركت كنم اما نميدونم در چ رشته اي شركت كنم كه هم راحت باشه و هم بازار كار خوبي داشته باشه ولي از اونجايي كه به مامايي علاقه اي ندارم ،نميدونم چه رشته اي به جز مامايي شركت كنم .
لطفا راهنمايي كنيد

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 10 آبان 1395, 6:40 pm

سلام
مدیریت خدمات درمانی رشته خوبیه

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 10 آبان 1395, 6:43 pm

fsaei نوشته شده:سلام من لیسانس مهندسی صنایع شیمیایی دارم میخواستم ببینم برای ارشد میتونم شیمی دارویی کنکور بدم یا باید مجموعه شیمی انتخاب کنم ودکترا شیمی دارویی بخونم؟ اگر مجموعه شیمی انتخاب کنم، شیمی آلی بهتره یا تجزیه؟ ضمنا اگه میشه درباره موقعیت شغلی شیمی دارویی هم کامل توضیح بدین.
به نظرتون مهندسی شیمی بخونم یا مجموعه شیمی؟ من هدفم کار تو کارخونه نیس برای همین شیمی دارویی رو میخام انتخاب کنم لطفا زودتر راهنماییم کنین ممنون از وقتی که بهم دادین

سلام
باید مجموعه شیمی انتخاب کنید ودکترا شیمی دارویی بخونید-آلی بهتره-بیشتر تو کارخانه های داروسازی کاربرد داره
مجموعه شیمی بهتره- توشرکت دارویی آموزش وپژوهش هم میشه

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 10 آبان 1395, 6:46 pm

farshid9120 نوشته شده:مرسی از راهنمایی تون
شما فرمودید بیوشیمی بالینی بهتره از مابقی رشته های هستش که گفتم ، حالا برام جای سوال هستش که با توجه به تعداد پذیرش بیوشیمی بالینی نسبت به بقیه رشته های ذکر شده که مثلا بیوشیمی بالینی 133 نفر مقطع ارشد ولی نانوتکنولوژی پزشکی 33 نفر پذیرش دارن ، شانس بازار کار کم نمیشه ؟؟؟
و سوال دیگه اینکه بنظر شما اگر ارشد نانوتکنولوژی پزشکی بخونم و برای دکتری بیوتکنولوژی دارویی یا نانوتکنولوژی دارویی بخونم بهتره ، یا اینکه برم بیوشیمی بالینی و مقطع دکتری رو بیوشیمی بالینی یا ایمونولوژی پزشکی بخونم ؟؟؟
مرسی

خیر شانس بازار کار کم نمیشه
برید بیوشیمی بالینی و مقطع دکتری رو بیوشیمی بالینی یا ایمونولوژی پزشکی بخونیدبهتره

fsaei

پستتوسط fsaei » پنج شنبه 13 آبان 1395, 5:32 pm

سلام ممنون از پاسختون، شرمنده با مدرک ارشد شیمی آلی کجا میتونم مشغول بشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » جمعه 14 آبان 1395, 7:03 pm

سلام
جایی نمیشه کار کرد

بازگشت به “کارشناسی ارشد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Bing [Bot] و 13 مهمان