کمک از مشاور محترم

jan

کمک از مشاور محترم

پستتوسط jan » سه شنبه 21 دی 1395, 7:47 pm

با سلام

مشاور محترم از لحاظ بازار کار و اینده شغلی بیوتکنولوژی دارویی بهتره یا نوروساینس.

ممنون میشم .

کارشناس اموزشی

Re: کمک از مشاور محترم

پستتوسط کارشناس اموزشی » چهار شنبه 22 دی 1395, 5:17 am

سلام
مطمینا مجموعه دارویی چه بیوتکنولوژی دارویی و بقیه رشته های دارویی هم ازنظر بازار کارهم ازنظر قبولی صددرصد بهتر از نوروساینس و حتی بقیه دکتراهای وزارت بهداشت هستن .بقیه رشته ها درحال اشباع هستن و بعداز سه سال اینده خوبی ندارن .ولی مجموعه دارویی کارشان تضمین شده است .شک نکنید .

کارشناس اموزشی

پستتوسط کارشناس اموزشی » چهار شنبه 22 دی 1395, 5:17 am

سلام
مطمینا مجموعه دارویی چه بیوتکنولوژی دارویی و بقیه رشته های دارویی هم ازنظر بازار کارهم ازنظر قبولی صددرصد بهتر از نوروساینس و حتی بقیه دکتراهای وزارت بهداشت هستن .بقیه رشته ها درحال اشباع هستن و بعداز سه سال اینده خوبی ندارن .ولی مجموعه دارویی کارشان تضمین شده است .شک نکنید ....

کارشناس اموزشی

پستتوسط کارشناس اموزشی » چهار شنبه 22 دی 1395, 5:20 am

رشته های مثل زیست سامانه پزشکی هم سریع اشباع میشن چون نهایت دوسه نفر جذب میشن یاهمچنین سلولی کاربردی.پس تاچندسال اینده امیدی به بازار کارشون نیست .ولی داروییها خیلی بهترند.

jan

پستتوسط jan » یک شنبه 26 دی 1395, 10:45 am

با سلام و خدا قوت

بسیار مچکرم

parsa2323

پستتوسط parsa2323 » یک شنبه 26 دی 1395, 4:16 pm

باسلام.من بادانشجوهای تخصص داروسازی گرایش های نانو و..صحبت کردم اتفاقا هیچکدومشون از اینده ی کاری اطلاعی نداشتن وحرف همشون این بود که اولویت برای کار باکسانی هست که بیس داروسازی دارند!!و حتی درموردجذب درشرکت های دارویی هم هیچ قطعیتی نداشتند.و حرفشان این بود که اینده ی گرایش های دارو هم نامشخص هست مثل سایر رشته ها.من که ازسایت شمافرضم این بود که گرایش های داروخیلی عالی هستند واقعا متوجه شدم که اکثرحرف ها شایعه هست

parsa2323

پستتوسط parsa2323 » یک شنبه 26 دی 1395, 4:20 pm

بلکه هم توصیه کردند که گرایش های پزشکی شرکت کنم چون خیلی کم پیش میاد پزشکهای عمومی برای تخصص علوم پایه شرکت کنندو باری کارهم رقابتی باپزشکها پیش نمیاد.ولی برای داروسازی چه هیات علمی چه شرکتهای داوریی و مسوول فنی و...همیشه داورسازها اولویتن.اینها حرفای تعدادی از دانشجوهای تخصص داروسازی بود

jan

پستتوسط jan » یک شنبه 26 دی 1395, 9:12 pm

حرف شما صحیح اخه مشکل منم همینه الان چند روزه که دارم میپرسم و تقریبا با جملاتی مواجه شدم که شما مواجه شدید حالا چاره چیه برای اینکه بتونیم ازاین وضع خلاص بشیم؟ منظورتون گرایش های پزشکی منظورتون کدومواست ؟ اخه اونا هم همین وضعیت رو دارن تا دوستان پزشک و دارای بورد تخصصی باشن که باز به ما نمیدن! این یک واقعیته !

parsa2323

پستتوسط parsa2323 » دو شنبه 27 دی 1395, 4:24 pm

ببینید حرفی که بچه های تخصص داروبمن زدن اینه که پزشکهای عمومی خیلیی کم پیش میاد بیان دکترا تخصص علوم پایه شرکت کنن!درحالیکه داروسازها همون تعدادی که ادامه تحصیل میدن از بین رشته های تخصص داروانتخاب میکنند..و برای اونها رشته های علوم پایه و غیرپایه مجزا نیست و در نهایت برای استخدام.هیات علمی.مسوول فنی و...تقدم بااونهاست.ضمن اینکه گفتند کار برای تخصص های داروخیلیی زیاد و تضمین شده نیست!اینکه شرکتهای داوریی جذیب بالا دارند .و...رو تکذیب کردند

parsa2323

پستتوسط parsa2323 » دو شنبه 27 دی 1395, 4:26 pm

گفتن اینده ی هیچ رشته ای بجز معدودی کاملا مشخص و تضمین شده نیست.مثلا بمن که ارشدم فیزیولوژی هست گرایش های علوم اعصاب یاهرگرایشی که علاقمندم و مرتبط تر بابیس م هست توصیه کردند چون هم نیاز نیست کلی مباحث جدید رو ازمون بدم و هم در اینده برای جذب مشکل خیلی زیادی ندارم در مقایسه با دارو که مبحث خیلی متفاوتی هست

بازگشت به “دکترای تخصصی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Bing [Bot] و 19 مهمان