بهداشت باروری

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

Re: بهداشت باروری

پستتوسط کارشناس آموزشی » پنج شنبه 23 خرداد 1398, 7:22 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: Sara
سلام خسته نباشید.سوالی خدمتتون داشتم.من ارشد مامایی دارم برای دکترا رشته بهداشت باروری از نظر بازار کاری خوبه ؟؟بعد من 4 تا مقاله دارم که همشون در ارتباط با خود مامایی هستن اگه دکترا بخوام بیولوژی تولیدمثل شرکت کنم میتونم برای مصاحبه دکترا از این 4 تا مقاله استفاده کنم ؟؟؟؟؟چون این مقاله هایی که من نوشتم اصلا ربطی به بیولوژی تولیدمثل نداره.

سلام
بله خوبه
بایدمرتبط باجنین یاناباروری باشه
توصیه نمیشه

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » یک شنبه 26 خرداد 1398, 7:29 am

سوال از: Zahra
سلام وقتتون بخیر،دوسال پیش درصدهای کنکورمو گفتم و شما پیش بینی کردین که شانس قبولی ارشد مامایی رو دارم و واقعا هم قبول شدم،مجددا از زحمات زیادتون کمال قدردانی رو دارم.با توجه به اینکه ارشد مامایی خوندم برا اخذ مدرک phd ، به نظر شما شرکت در آزمون دکتری مامایی بازار کار و آینده بهتری برای من داره یا دکتری بیولوژی تولیدمثل؟؟؟با گرفتن دکتری کدوم رشته آینده شغلی بهتری پیش رو خواهم داشت؟؟؟؟با توجه به اینکه پایه علمی بیولوژی تولید مثل رو ندارم و قطعا قبولی این رشته سخت تر از مامایی یا بهداشت باروری هستش، توصیه شما به عنوان مشاور زبده و کار بلد چیه؟مامایی یا بهداشت باروری یا بیولوژی تولیدمثل؟؟؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » یک شنبه 26 خرداد 1398, 6:25 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: Zahra
سلام وقتتون بخیر،دوسال پیش درصدهای کنکورمو گفتم و شما پیش بینی کردین که شانس قبولی ارشد مامایی رو دارم و واقعا هم قبول شدم،مجددا از زحمات زیادتون کمال قدردانی رو دارم.با توجه به اینکه ارشد مامایی خوندم برا اخذ مدرک phd ، به نظر شما شرکت در آزمون دکتری مامایی بازار کار و آینده بهتری برای من داره یا دکتری بیولوژی تولیدمثل؟؟؟با گرفتن دکتری کدوم رشته آینده شغلی بهتری پیش رو خواهم داشت؟؟؟؟با توجه به اینکه پایه علمی بیولوژی تولید مثل رو ندارم و قطعا قبولی این رشته سخت تر از مامایی یا بهداشت باروری هستش، توصیه شما به عنوان مشاور زبده و کار بلد چیه؟مامایی یا بهداشت باروری یا بیولوژی تولیدمثل؟؟؟

سلام
ممنون از لطفتون
دکتری مامایی بازار کار و آینده بهتری برای شما داره
بیولوژی تولیدمثل قبول نمیشید آینده ای هم نداره

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » دو شنبه 3 تیر 1398, 6:44 am

سوال از: Maryam2010
سلام وقت بخیر.برای ازمون دکترای بهداشت باروری امسال با درصد های استعداد تحصیلی ۲۲٪، بارداری زایمان ۵۴٪،. بهداشت باروری ۴۱% احتمال قبولی در مرحله اول هست؟؟ممنون میشم راهنمایی کنید
یک سوال دیگه
برای بارداری و زایمان دکترا بهداشت باروری چون حدود ۵سوال از نوزادان میاد چه منبعی شما پیشنهاد میکنید؟؟
آخرین ويرايش توسط 1 on سؤالات تلگرام, ويرايش شده در 0.

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » دو شنبه 3 تیر 1398, 6:47 am

سوال از: M.Paiande
ببخشید با ۲۶ درصد بهداشت و ۵۳ درصد بارداری و ۱۵ درصد استعداد امیدی هست قبول شم؟امسال واقعااا سوالات سخت بود نسبت به سال های قبل

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 3 تیر 1398, 8:20 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: M.Paiande
ببخشید با ۲۶ درصد بهداشت و ۵۳ درصد بارداری و ۱۵ درصد استعداد امیدی هست قبول شم؟امسال واقعااا سوالات سخت بود نسبت به سال های قبل

سلام
متاسفانه خیر

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 3 تیر 1398, 8:21 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: Maryam2010
سلام وقت بخیر.برای ازمون دکترای بهداشت باروری امسال با درصد های استعداد تحصیلی ۲۲٪، بارداری زایمان ۵۴٪،. بهداشت باروری ۴۱% احتمال قبولی در مرحله اول هست؟؟ممنون میشم راهنمایی کنید
یک سوال دیگه
برای بارداری و زایمان دکترا بهداشت باروری چون حدود ۵سوال از نوزادان میاد چه منبعی شما پیشنهاد میکنید؟؟

سلام
بله احتمال داره
نلسون2019

arezoo1

پستتوسط arezoo1 » سه شنبه 25 تیر 1398, 12:58 pm

سلام وقتبخیر. ببخشید من دانشجوی رشته بهداشت عمومی هستم درسته که ارشد مدیریت خدمات بهداشت درمانی با پایه ی بهداشت عمومی جزء مدارک مورد پذیرش آزمون دکترای بهداشت باروری است ؟ و بین دو رشته دکترا اپید و بهداشت باروری بازار کار کدام بهتره ؟
اگر با ارشد مدیریت بهداشت و پایه بهداشت عمومی نمره علمی آزمون بهداشت باروری و بیاوریم چقدر احتمال داره بتونیم در مصاحبه نیز قبول شویم؟
و آیا تا 4 سال دیگه این دکترا برای ارشد مدیریت با پایه بهداشت عمومی مجاز هست؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » سه شنبه 25 تیر 1398, 6:27 pm

arezoo1 نوشته شده:سلام وقتبخیر. ببخشید من دانشجوی رشته بهداشت عمومی هستم درسته که ارشد مدیریت خدمات بهداشت درمانی با پایه ی بهداشت عمومی جزء مدارک مورد پذیرش آزمون دکترای بهداشت باروری است ؟ و بین دو رشته دکترا اپید و بهداشت باروری بازار کار کدام بهتره ؟
اگر با ارشد مدیریت بهداشت و پایه بهداشت عمومی نمره علمی آزمون بهداشت باروری و بیاوریم چقدر احتمال داره بتونیم در مصاحبه نیز قبول شویم؟
و آیا تا 4 سال دیگه این دکترا برای ارشد مدیریت با پایه بهداشت عمومی مجاز هست؟

سلام
بله درسته
بهداشت باروری بهتره
اگر رزومتون خوب باشه قبول میشید
بله

arezoo1

پستتوسط arezoo1 » چهار شنبه 26 تیر 1398, 2:31 pm

سلام وقت بخیر . خیلی ممنون بابت پاسخ به پرسش قبلی. ببخشید یه سوال دیگه داشتم با ارشد مدیریت بهداشت و پایه بهداشت عمومی چطور میتونیم رزومه را برای افزایش شانس قبولی در مصاحبه دکتری بهداشت باروری بالا ببریم ؟ و اینکه نوشتن مقاله در زمینه مامایی در هنگام تحصیل ارشد مدیریت و گرفتن مدرک زبان به بهتر شدن رزومه کمک میکنه ؟
و آیا دانشجو ارشد مدیریت میتونه مقاله در زمینه مامایی و بهداشت باروری هم بنویسه؟
آیا مقاله یا پایان نامه مدیریت بهداشت اون تاثیری در قبولی مصاحبه دکتری مامایی داره یا صرفا فقط باید مرتبط با مامایی باشه؟
یه سوال دیگه که یکم بی ربط به موضوع هس ولی خواهش میکنم جواب بدین آیا ارشد مدیریت بهداشت با پایه بهداشت عمومی احتمال اینکه فرد بتونه جزء نیروهای ستادی مرکز بهداشت بشه افزایش میده؟

بازگشت به “مجموعه مامایی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان