مدرک دوره شهریه پرداز دقیقا مشابه روزانه هستش؟

hajreza

مدرک دوره شهریه پرداز دقیقا مشابه روزانه هستش؟

پستتوسط hajreza » یک شنبه 2 آذر 1399, 7:24 am

ببخشید یه سوالی از کارشناسان سایت و دوستانی که اطلاع دارن داشتم.
بنده امسال دوره دکترای شهریه پرداز قبول شدم.آیا در مدرک دوره شهریه پرداز کلمه پردیس یا ببن الملل ذکر میشه.مثلا نوشته بشه دانشکده بین الملل دانشگاه علوم پزشکی اصفهان یا اینکه مدرک دقیقا مشابه دوره روزانه هستش و فقط شهریه پرداخت میشه؟
لطفا جواب بدین چون خیلی امسال زحمت کشیدم و با وجود رتبه کتبی بسیار خوب نمره مصاحبه ای که اصلا برگزار نشده رو خیلی کم دادن و نتونستم روزانه قبول بشم.

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

Re: مدرک دوره شهریه پرداز دقیقا مشابه روزانه هستش؟

پستتوسط کارشناس آموزشی » یک شنبه 2 آذر 1399, 1:21 pm

مدرک دقیقا مشابه دوره روزانه هستش و فقط شهریه پرداخت میشه

R a m I n

پستتوسط R a m I n » دو شنبه 3 آذر 1399, 6:30 am

hajreza نوشته شده:ببخشید یه سوالی از کارشناسان سایت و دوستانی که اطلاع دارن داشتم.
بنده امسال دوره دکترای شهریه پرداز قبول شدم.آیا در مدرک دوره شهریه پرداز کلمه پردیس یا ببن الملل ذکر میشه.مثلا نوشته بشه دانشکده بین الملل دانشگاه علوم پزشکی اصفهان یا اینکه مدرک دقیقا مشابه دوره روزانه هستش و فقط شهریه پرداخت میشه؟
لطفا جواب بدین چون خیلی امسال زحمت کشیدم و با وجود رتبه کتبی بسیار خوب نمره مصاحبه ای که اصلا برگزار نشده رو خیلی کم دادن و نتونستم روزانه قبول بشم.

سلام. امسال نمره مصاحبه را خیلی کم دادن الان نمره مصاحبه ای که من گرفتم میشه گفت که همون رزومه است به کلیپ های ارسال خیلی کم نمره دادن.

hajreza

پستتوسط hajreza » دو شنبه 3 آذر 1399, 7:34 am

خیلی ممنون از کارشناس آموزشی سایت.صحبت شما کاملا درست بود.یکی از دوستان که دوره شهریه پرداز چند سال پیش قبول شده بود و جدیدا مدرک رو گرفته رو پیدا کردم و مدرک رو نگاه کردم.دقیقا مشابه هستش و دوره قبولی هم روزانه ذکر شده فقط در قسمت تعهد نوشته شده که ایشون تعهد نداره و آزاد هستش.اینو برای دوستانی گفتم که شاید بعدا مثل بنده چنین سوالی براشون ایجاد بشه.ضمنا آقا رامین امسال واقعا نامردی کردن باور کنید حتی به رزومه هم درست و حسابی نمره ندادن و در نظر نگرفتن که داوطلبان دکترا یکسال عمرشون رو گذاشتن و با وجود هزار و یک مشکل و بیماری کرونا کلی زحمت کشیدن.آدم نمیدونه واقعا چی بگه.

R a m I n

پستتوسط R a m I n » شنبه 8 آذر 1399, 6:19 am

بله دقیقا همین طور است، مشخص نیست این اساتید دنبال چه چیزی هستند که تو مصاحبه به کسی نمره نمیدن، جالب اینجاست که خودشون مگه زمان امتحان چه رزومه ای داشتن. در کل بنظر من اساتید با سنجش پزشکی مشکل دارن، نظر اساتید این است که تمام امتیاز قبولی یه دانشجو به اساتید مربوط باشه.

12345s

پستتوسط 12345s » یک شنبه 9 آذر 1399, 6:00 am

سلام وقت بخیر ببخشید مزاحم شدم گفت اگه مشکلی نیش میشه بفرمائید رتبه چند آوردیم و اینکه چه رشته بودین با تشکر

R a m I n

پستتوسط R a m I n » دو شنبه 17 آذر 1399, 5:16 pm

12345s نوشته شده:سلام وقت بخیر ببخشید مزاحم شدم گفت اگه مشکلی نیش میشه بفرمائید رتبه چند آوردیم و اینکه چه رشته بودین با تشکر

سلام. من بیولوژی تولید مثل بودم. رتبه تک رقمی بودم و برا هر دانشگاه رتبه ی متفاوتی داشتم.

12345s

پستتوسط 12345s » دو شنبه 17 آذر 1399, 11:16 pm

با سلام موفق باشید ممنون من نمیدونستم که برای هر دانشگاه رتبه های جداگانه اعلام میشه؟شما دانشگاه شهریه پرداز قبول شدید؟به نظر شما اگه رتبه ام زیر 5باشه و ۶سال سابقه تدریس تو دانشگاه رو دارم یه مقاله علمی پژوهشی و دو همایش و یه مقاله دیگه که نفر ۴هستم و همایش دیگه اونم نفر ۴هستم مشکلی برای مصاحبه ندارم چون من واقعا هزینه دوره شهریه پرداز رو ندارم با تشکر دوست عزیز رشته که می خونم دکتری فیزیولوژی هستش

بازگشت به “دکترای تخصصی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 16 مهمان