بیولوژی تولید مثل

R a m I n

Re: بیولوژی تولید مثل

پستتوسط R a m I n » یک شنبه 2 آذر 1399, 1:50 pm

Mary72sums نوشته شده:سلام مي بخشيد من هم مجاز شده بودم ولي در نهايت مردود شدم شما نمره مصاحبه تان چقدر بود؟ براي بافت شناسي كتاب راس كافيه يا بلوم و فاوست هم بايد خوند؟

سلام. هیچ وقت در این رشته رو نمره مصاحبه حساب نکنید. چون اساتید واقعا سلیقه ای نمره میدن، سعی کنید تا جایی که میتونید نمره کتبی تون خیلی بالا باشه. من با رزومه دو مقاله خارجی با سایتیشن و ایمپکت فاکتور بالا، دو مقاله داخلی، شش کنگره، ده سال تدریس دانشگاهی، یک طرح تحقیقاتی به عنوان همکار اصلی،، شرکت در کارگاه‌ها، بازم چیزی که میخواستم تو مصاحبه ندادن. رزومتونو قوی کنید ولی از الان به فکر نمره کتبی بالا باشید. من بافت را جان کوییرا و راس خوندم، بنظرم کافی هستند. بلوم فاوست هم میگن خوبه، بخونید. شاید اگه تو مصاحبه دو نمره بیشتر گرفته بودم یقین رتبم یک میشد. ولی مهم نیست همه دانشگاه‌هایب که این رشته را دارن در یک سطح هستن، من همشون رفتم و رزومه همه اساتید بورد این رشته را دارم.

Mary72sums

پستتوسط Mary72sums » یک شنبه 2 آذر 1399, 8:40 pm

خيلي ممنونم از راهنمايي تون و قبولي تون رو تبريك ميگم
من امسال سومين بار بود كنكور مي دادم هر سال ميگم ولش كنم ولي باز هم مي خونم و امتحان ميدم انشالله امسال سال آخري باشه كه امتحان ميدم

2050535481

پستتوسط 2050535481 » جمعه 7 آذر 1399, 6:56 pm

با سلام. بنده امسال تولیدمثل شرکت کردم و باتوجه ب درصدهام لب مرز مردود شدم. حالا سوالم اینه ک، باتوجه ب اینکه ارشدم فیزیولوژی پزشکی هستش و علاقه ی شخصیم تولیدمثل، آیا باید بخاطر شانسِ بیشتر قبولی در فیز، بیخیال تولیدمثل بشم و فیز کنکور بدم؟! چون بسیار برام مهمه امسال حتما قبول شم. ازطرفی فکرمیکنم چون سال دوممه شانس بیشتری برای قبولی درتولیدمثل نسبت ب پارسال دارم و ب نحوی درس ها برام مرور میشه درواقع. لطفا راهنمایی بفرمایید. متشکرم

R a m I n

پستتوسط R a m I n » شنبه 8 آذر 1399, 5:56 am

Mary72sums نوشته شده:خيلي ممنونم از راهنمايي تون و قبولي تون رو تبريك ميگم
من امسال سومين بار بود كنكور مي دادم هر سال ميگم ولش كنم ولي باز هم مي خونم و امتحان ميدم انشالله امسال سال آخري باشه كه امتحان ميدم

سلام. هیچ اشکالی نداره، من چند سال پشت سر هم دعوت به مصاحبه میشدم ولی امسال تونستم با رتبه خوب قبول شم. تلاشتونو بکنید و یقین داشته باشید حتما قبول میشید. بازم هر سوالی داشتید در خدمتتون هستم. و اگه لازم شد میتونید تماس بگیرید.

R a m I n

پستتوسط R a m I n » شنبه 8 آذر 1399, 6:12 am

Mary72sums نوشته شده:خيلي ممنونم از راهنمايي تون و قبولي تون رو تبريك ميگم

انشاالله امسال حتما قبول میشید، فقط سعی کنید اشتباهات سال‌های قبل را جبران کنید.

R a m I n

پستتوسط R a m I n » شنبه 8 آذر 1399, 3:52 pm

2050535481 نوشته شده:با سلام. بنده امسال تولیدمثل شرکت کردم و باتوجه ب درصدهام لب مرز مردود شدم. حالا سوالم اینه ک، باتوجه ب اینکه ارشدم فیزیولوژی پزشکی هستش و علاقه ی شخصیم تولیدمثل، آیا باید بخاطر شانسِ بیشتر قبولی در فیز، بیخیال تولیدمثل بشم و فیز کنکور بدم؟! چون بسیار برام مهمه امسال حتما قبول شم. ازطرفی فکرمیکنم چون سال دوممه شانس بیشتری برای قبولی درتولیدمثل نسبت ب پارسال دارم و ب نحوی درس ها برام مرور میشه درواقع. لطفا راهنمایی بفرمایید. متشکرم

سلام و خسته نباشید
منم مثل شما ارشد فیزیولوژی بودم، فیزیولوژی متاسفانه خیلی اشباع شده است، بنظر من تولید مثل خیلی خیلی بهتر است. دوباره با جدیت تلاش کنید و تمام دروس را کامل مطالعه کنید و سوالات چندین سال تولید مثل را عمیق بخونید. با آرزوی موفقیت

2050535481

پستتوسط 2050535481 » شنبه 8 آذر 1399, 8:10 pm

تشکر از همفکریتون. بنده فیز گانونگ و گایتون، بافت کوئیرا و سلیمانی، جنین لانگمن و خلاصه لودیش خوندم. ولی متاسفانه لب مرز قبول نشدم. چ منابعی رو پیشنهاد میکنید ک اضافه کنم؟ و برای تست، غیر از کنکورهای سالهای گذشته کتاب معرفی کنید اگه موجوده. بسیار سپاس گزارم

n.jr

پستتوسط n.jr » یک شنبه 9 آذر 1399, 11:12 am

2050535481 نوشته شده:تشکر از همفکریتون. بنده فیز گانونگ و گایتون، بافت کوئیرا و سلیمانی، جنین لانگمن و خلاصه لودیش خوندم. ولی متاسفانه لب مرز قبول نشدم. چ منابعی رو پیشنهاد میکنید ک اضافه کنم؟ و برای تست، غیر از کنکورهای سالهای گذشته کتاب معرفی کنید اگه موجوده. بسیار سپاس گزارم

سلام وقت بخیر
برای جنین کتاب لارسن و کتاب تست IQB خیلی کمک کننده هست، برای زیست سلولی مولکولی کتاب جامع استاد منصور عرب عالیه
امیدوارم امسال به امید خدا موفق بشید

R a m I n

پستتوسط R a m I n » دو شنبه 10 آذر 1399, 4:04 pm

2050535481 نوشته شده:تشکر از همفکریتون. بنده فیز گانونگ و گایتون، بافت کوئیرا و سلیمانی، جنین لانگمن و خلاصه لودیش خوندم. ولی متاسفانه لب مرز قبول نشدم. چ منابعی رو پیشنهاد میکنید ک اضافه کنم؟ و برای تست، غیر از کنکورهای سالهای گذشته کتاب معرفی کنید اگه موجوده. بسیار سپاس گزارم

بافت قسمت‌های تخصصی را از راس بخونید، فیزیولوژی غدد و تولید مثل برن را هم بخونید مخصوصا قسمت غدد تولید مثل. البته بخش تولید مثل هر سه کتاب گایتون، گانونگ و برن را حتما بخونید. سوالات جنین و بافت جمال مجید پور را بخونید. بافت سلیمانی جواب نمیده. سلولی ملکولی هم تا میتوانید سوالات ارشد و دکتری رشته های مختلف وزارت بهداشت را دانلود کنید و بخونید و نکات کلیدیشونو در آورید. انشاالله با رتبه خوب قبول میشید.

Mohammad.zarex

پستتوسط Mohammad.zarex » یک شنبه 5 اردیبهشت 1400, 2:08 pm

سلام خداقوت.من ارشد تکوین هستم.چقدرشانس قبولی دربیولوژی تولید مثل دارم .چند مقاله باید ارائه کنم حداقل .آیا سن شخص درمصاحبه اثری داره؟ایا محل تحصیل ارشد اثری داره؟

بازگشت به “دکترای تخصصی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 20 مهمان