کتاب فقط تست

setareh.soroori

کتاب فقط تست

پستتوسط setareh.soroori » پنج شنبه 20 مهر 1391, 3:56 pm

]با سلام .من هم بسته اموزشی و هم ازمونهاتو ن روتو در رشته اموزش پرستاری ثبت نام کردم. .اول سوالم اینه که ایا در بین کتابهای موسسه شما کتابی منحصرا تست وجود داره که بتونم تعداد تست های بیشتری رو کار کنم ؟سوالاتی که مابین کتابهای بسته اموزشی هست خیلی مختصر اند و من با زدن این تعداد تست احساس کفایت نمیکنم.میخام بدونم اگه بخام کتابی جزوه ای ک فقط شامل سوالات تست از طراحان و اساتید مجرب رو در زمینه دروس رشته خودم یعنی اموزش پرستاری داشته باشم>شما امکاناتی دارید که در اختیارم قرار بدید؟یا کتابی رو جهت صرفا تست بهم معرفی کنید؟ایا نیازه با خود موسسه تماس بگیرم؟باتشکر

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

جواب: کتاب فقط تست

پستتوسط کارشناس آموزشی » شنبه 22 مهر 1391, 2:55 pm

خیر تست لابلای مباحث به اندازه کافی هست -بهتره کتاب تست جداگانه تهیه کنید - اگرتهران هستید میتونید ازموسسه امانت بگیرید

setareh.soroori

معرفی کتاب

پستتوسط setareh.soroori » شنبه 22 مهر 1391, 5:06 pm

با سلام مجدد .من متاسفانه تهران نیستم و ساعتها فاصله دارم بنابراین امکان استفاده از امکانات موسسه شما رو بصورت حضوری ندازم.میشه شما به من کتابی جهت تست زدن معرفی کنید؟من اصلا با کیفیت و انتشاراتی که بزای ارشد فعالیت میکنند اشنا نیستم .ممنون میشم یه کتاب جهت فقط تست به من معرفی کنی. با تشکر از کمک شما .درضمن رشته من پرستاری و قصد دارم اموزش پرستاری امتحان بدم

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

جواب: کتاب فقط تست

پستتوسط کارشناس آموزشی » شنبه 22 مهر 1391, 5:20 pm

انتشارات بشری توتستهای پرستاری از همه بهتره-نمایندگی هم توهمه شهرها داره

بازگشت به “آزمونهای مختلف وسوالات متفرقه”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Bing [Bot] و 80 مهمان