راهنمایی برای دکتری

elen20

راهنمایی برای دکتری

پستتوسط elen20 » پنج شنبه 14 خرداد 1394, 5:47 am

با سلام خدمت کارشناس محترم، این جانب سوالی در رابطه با ادامه تحصیل در مقطع دکتری و انتخاب رشته داشتم:
من با مدرک کارشناسی گیاه پزشکی و رتبه دوم در بین 50 نفر در ارشد بیوشیمی وزارت علوم ادامه تحصیل دادم و در حال حاضر با معدل 18.80 در بین 7 نفر رتبه اول را دارم و با 3 مقاله ISI ، ولی برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری با مشکل برخوردم به دلیل عدم توانایی در انتخاب رشته مطلوب چه به لحاظ بازار کار و چه به لحاظ زمینه تحقیقاتی و کاری اون رشته.
من به رشته های بیوتکنولوژی پزشکی ، بیوشیمی بالینی و ژنتیک پزشکی بیشتر علاقه دارم ولی نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم ؟ :?: البته برای من بازار کار و زمینه کاری رشته در مقطع دکتری مهم تر هست.
و به دلیل متفاوت بودن نوع رشته کارشناسی، آیا در مصاحبه برای دکتری فرضا برای هر کدوم از رشته های اشاره شده ، مشکلی وجود دارد؟
:?: :?:

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

Re: راهنمایی برای دکتری

پستتوسط کارشناس آموزشی » شنبه 16 خرداد 1394, 4:59 am

سلام
این سه رشته که قولیشون سخته
احتمال قبولی در بیوتکنولوژی پزشکی براتون بیشتره

elen20

پستتوسط elen20 » شنبه 16 خرداد 1394, 6:38 am

با سلام خدمت مسئول محترم و تشکر از راهنماییتون، من به غیر از امکان قبولی ، بازار کار برام مهمه و به این دلیل بیشتر بین بیوتکنولوژی پزشکی و بیوشیمی بالینی موندم ، در بین این دو رشته کدوم از نظر بازار کار وضعیتش بهتره ؟ رشته بیوشیمی بالینی میتونه آزمایشگاه بزنه ولی بیوتکنولوژی پزشکی نه، احتمال قبولی بیشتر یجنبه انتخاب هست . ممنون میشم بیشتر راهنمایی کنید.

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » شنبه 16 خرداد 1394, 3:18 pm

بیوشیمی بالینی کاربردیتر وبهتره البته بیوتک هم آینده خوبی داره ودرحال رشده

بازگشت به “آزمونهای مختلف وسوالات متفرقه”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 95 مهمان