دکتری تخصصی

سؤالات تلگرام

Re: دکتری تخصصی

پستتوسط سؤالات تلگرام » شنبه 27 خرداد 1396, 10:49 am

سوال از: زهرا
باسلام و احترام.درمورد دکتری تخصصی وزارت بهداشت یه سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بفرمایید.در سال های قبل در مورد موسسه جهاد دانشگاهی تهران(رویان) در دفترچه انتخاب رشته قید می شد فاقد کمک هزینه تحصیلی و شنیدم طبق قواعد دانشگاه ازاد با دانشجویان برخورد میشد اما امسال چیزی در این باره نوشته نشده این موضوع برای من مهمه اگر لطف کنید پاسخ بدید ممنون میشم ایا امسال این موسسه مانند دوره های روزانه خواهد بود؟

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » شنبه 27 خرداد 1396, 11:07 am

سوال از: Atieh
سلام.. ببخشید سوالی داشتم در مورد مصاحبه دکتری بهداشت... می خواستم بدونم توصیه نامه از استاد راهنما می تونه کمک کننده باشه؟ و اگر مفید هست فقط توصیه نامه استاد راهنما کافی یا از سایر اساتید هم داشته باشم؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » شنبه 27 خرداد 1396, 1:06 pm

سلام
بله-فقط توصیه نامه استاد راهنما کافیه

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » شنبه 27 خرداد 1396, 1:07 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: زهرا
باسلام و احترام.درمورد دکتری تخصصی وزارت بهداشت یه سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بفرمایید.در سال های قبل در مورد موسسه جهاد دانشگاهی تهران(رویان) در دفترچه انتخاب رشته قید می شد فاقد کمک هزینه تحصیلی و شنیدم طبق قواعد دانشگاه ازاد با دانشجویان برخورد میشد اما امسال چیزی در این باره نوشته نشده این موضوع برای من مهمه اگر لطف کنید پاسخ بدید ممنون میشم ایا امسال این موسسه مانند دوره های روزانه خواهد بود؟

سلام
مطابق روزانه است ولی شرایط خوبی نداره چون نهاده و تعهدات سنگینی ممکنه ایجادکنند

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » دو شنبه 29 خرداد 1396, 10:40 am

سوال از: .
تفاوت دکتری تخصصی و پژوهشی در چیه؟ و اینکه استخدام شدگان دولت نمیتونن دکتری وزارت بهداشت شرکت کنن؟ و اگه شرکت کنن و قبول شن باید انصراف بدن از شغلشون؟

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » دو شنبه 29 خرداد 1396, 10:50 am

سوال از: S. Hemati
سلام وقت بخیر .ی سوال داشتم. در دفترچه انتخاب رشته وزارت بهداشت اعلام کرده برای مصاحبه فقط طرح های تحقیقاتی ک مجری طرح باشیم تاثیر داره؟ آیا من درست متوجه شدم؟ یا اینکه فقط برای دکتری پژوهشی این شرایط هست؟ واینکه حتما طرح تحقیقاتی باید پایان یافته باشه؟؟؟بسیار ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » دو شنبه 29 خرداد 1396, 10:54 am

سوال از: D Kh
سلام توصیه نامه از استاد راهنما برای مصاحبه چند درصد مهمه یا اینکه مقاله که اسم استاد راهنما هم داخلش باشد کافیه

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » سه شنبه 30 خرداد 1396, 1:21 pm

سلام
مقاله کافیه توصیه نامه از استاد راهنما که امتیازی نداره

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » سه شنبه 30 خرداد 1396, 1:23 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: S. Hemati
سلام وقت بخیر .ی سوال داشتم. در دفترچه انتخاب رشته وزارت بهداشت اعلام کرده برای مصاحبه فقط طرح های تحقیقاتی ک مجری طرح باشیم تاثیر داره؟ آیا من درست متوجه شدم؟ یا اینکه فقط برای دکتری پژوهشی این شرایط هست؟ واینکه حتما طرح تحقیقاتی باید پایان یافته باشه؟؟؟بسیار ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

سلام
خیر- کلاطرحهای تحقیقاتی که یکی از اعضاش هم باشید قابل قبوله-برای دکتری پژوهشی هم این شرایط هست -بله بایدتمام شده باشه-

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » سه شنبه 30 خرداد 1396, 1:25 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: .
تفاوت دکتری تخصصی و پژوهشی در چیه؟ و اینکه استخدام شدگان دولت نمیتونن دکتری وزارت بهداشت شرکت کنن؟ و اگه شرکت کنن و قبول شن باید انصراف بدن از شغلشون؟

دکتری تخصصی برمبنای آموزش وکلاس هست و پژوهشی از ابتدا درمراکز پژوهشی-میتونند-خیرمیتونند ماموریت بگیرند واگرسازمانشون قبول نکنه استعفا بدن

بازگشت به “سوالات طبقه بندی شده”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 7 مهمان