صنایع غذایی

سؤالات تلگرام

Re: صنایع غذایی

پستتوسط سؤالات تلگرام » چهار شنبه 11 مرداد 1396, 7:04 am

سوال از: Tahereh
سلام.ببخشيد وقتتون رو ميگيرم .من ترم ٢ كارشناسي علوم و صنايع غذايي گرايش كنترل كيفي و بهداشتي علوم پزشكي تبريز هستم يعني سال يك رو تموم كردم ولي واقعا درگير ارشد و... هستم.ما دومين ورودي كارشناسي اين رشته تو علوم پزشكي تبريز هستيم و اساتيدمون واقعا اطلاعات خاصي راجب رشتمون و ارشد و.. ندارند.من رشتم رو دوست دارم ولي واقعا فكر ميكنم اينده شغلي خوبي نداره و از طرفي نميدونم كه برا ارشد تو چه رشته هايي ما ميتونيم ادامه تحصيل بديم .ميشه لطفا راهنماييم كنين كه تو چه رشته هايي برا ارشد و بعدش هم ايشالا دكتري ميتونم ادامه بدم؟؟؟بازار كار رشتمون واقعا خيليييييي بده؟؟؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » چهار شنبه 11 مرداد 1396, 6:27 pm

سلام
تغذیه براتون مناسبترین رشتست

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » یک شنبه 2 مهر 1396, 9:28 am

سوال از: ...Sat
سلام شبتون بخیر من دانشجومهندسی علوم وصنایع غذایی هستم یه ترم مونده درسم تموم بشه میخواستم بدونم ازبین رشته علوم تغذیه ونانو تکنولوژی پزشکی کدوم بهتره امتحان بدم وکدوم بازار کارخوبی داره وایا خودتون رشته ی خوبی برای ارشدصنایع غذایی سراغ دارین که معرفی کنین ممنون میشم اگه راهنمایی کنید باتشکرابراهیمی

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » یک شنبه 2 مهر 1396, 3:55 pm

سلام
تغذیه بهتره-تغذیه

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » دو شنبه 1 آبان 1396, 7:51 am

سوال از: 睡分月
سلام خسته نباشید من دانشجوی مهندسیه صنایع غذایی هستم میخوام ارشد تغذیه بخونم میخواستم ببینم اینده شغلیش چطوره وبرا زدن مطب میتونم افدام کنم.,وبه جز تغذیه چه رشته هایی میتونم ادامه بدم که از لحاظ بازار کار خوب باشه باتشکر از کانال خوبتون

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 1 آبان 1396, 6:39 pm

سلام
رشته خوبیه-بله میتونید-بهداشت ایمنی غذایی هم بدنیست

محمد صالح

پستتوسط محمد صالح » پنج شنبه 4 آبان 1396, 4:13 pm

باسلام كارشناسي صنايع غذايي دارم ميخواستم ارشد تو يكي از گرايش هاي صنايع غذايي شركت كنم ميخواستم بدونم كدوم يكي از گرايش ها بهتره و بازار كار داره(فناوري مواد غذايي-زيست فناوري مواد غذايي يا خوده علوم و صنايع غذايي...) و براي ادامه تحصيل در مقطع دكتري اين رشته مناسب و بازار كار داره؟ (مثلا استاد دانشگاه و يا هيئت علمي) و هرجايي پذيرش داره؟ممنون

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » پنج شنبه 4 آبان 1396, 6:56 pm

سلام
علوم و صنايع غذايي بهتره-خیر

محمد صالح

پستتوسط محمد صالح » جمعه 5 آبان 1396, 6:51 am

سلام مجدد با اين وصف با داشتن مدرك ارشد صنايع غذايي بخوام تو مقطع دكتري شركت كنم، چه رشته ي بهتره و بازاركار داره؟ از عنايت شما كمال تشكر را دارم

asali

پستتوسط asali » جمعه 5 آبان 1396, 5:34 pm

سلام
کارشناسی علوم وصنایع غذایی دارم.کارمند بهداشتم.ولی کارشناسی من در حکمم لحاظ نشده.میخواستم ارشد رو راهنماییم کنید که هم مرتبط با بهداشت باشه وهم در حکمم لحاظ بشه.

بازگشت به “علوم تغذیه”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 5 مهمان