علوم آزمایشگاهی

سؤالات تلگرام

علوم آزمایشگاهی

پستتوسط سؤالات تلگرام » شنبه 26 تیر 1395, 4:32 am

ممكنه لطفا يه جزوه يا كتاب خوب كه درصد بالايي از انگل شناسي و باكتري رو پوشش بده معرفي كنيد

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

Re: علوم آزمایشگاهی

پستتوسط کارشناس آموزشی » شنبه 26 تیر 1395, 6:21 am

سلام
کتاب درسنامه میکروب شناسی دکتر اسماعیلی - برای انگل هم درسنامه های زیادی تو بازار کتاب هست انشارات مختلف مثل سماط و ... دارند

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

Re: علوم آزمایشگاهی 8

پستتوسط کارشناس آموزشی » شنبه 26 تیر 1395, 6:22 am

سؤالات تلگرام نوشته شده:سلام،خسته نباشیدمن کارشناس آزمایشگاه هستم ،نمیدونم بین ارشد میکروب وهماتو کدومو برای ادامه تحصیل انتخاب کنم امابیشتر علاقه ام هماتوس،ولی بقیه میگن هماتو باید چندسالی بخونی تاقبول بشی،ضمن اینکه متوسط روزی هشت ساعت کارمیکنم،ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام
بله در میکروب احتمال قبولیتون بیشتره برای خون خیلی باید وقت بگذارید

مسلم

پستتوسط مسلم » یک شنبه 27 تیر 1395, 1:56 pm

سلام خسته نباشید....من قبلا سوالی با موضوع زیر پرسیده بودمسلام وقتتون.بخیر ببخشید دو تا سوال داشتم امیدوارم پاسخ بدید من امسال کنکور شرکت کردم ولی قبول نشدم و طبق قوانین جدید طرح اجباری علوم ازمایشگاهی ک امسال تصویب شده نمیتونم تا پایان طرح دوباره شرکت کنم ولی گفتند افرادی که جز استعداد درخشان هستن میتوانند سال بعد هم شرکت کنند، میخواستم منو راهنمایی کنید که میتونم بمونم ؟ چون اگه این.کار شدنی نباشه باید برم خدمت و بعدش طرح و خیلی عقب میفتم من جز استعداد درخشان هستم ....
ممنون میشم اگه پاسخ بدید.....
ضمنا من نمیخام الان هم طرح برم هم کنکور بدم چون وقتمو میگیره....میخام راحت خونه بشینم و بخونم.....چون مطمئنم قبول میشم اینجوری ....امیدوارم جوابتون همراه با خبرای خوش باششه.....ینی طرح و سربازی ب تعویق بیفته و بشینم بخونم.....اخرشم بگو الان چیکار. کنم

با پیگیریایی ک کردم و سوال از نظام وظیفه تقریبا مشکلی واسه سربازی ندارم و میتونم تا بعد کنکور صبر کنم و بعدش دفترچه نظام وظیفه رو پست کنم .....
الان بیشتر واسه مشورت گرفتن اومدم....من متاهلم و از یطرف دیگه باید سال دیگه قبول شم....الان بین دو تا کار موندم....اولیش موندن تو خونه و خوندن تا روز کنکور ....و. ب امید خدا قبول شدن.....بدون هیچ طرح و سربازی رفتن.....دوم اینکه برم برم پیام اوری و واسه کنکورسال بخونم.....سوال اولم اینه ایا امکان این کار پیام اوری و بعدش قبول شم و انصراف بدم هس؟ دوم اینکه قطعا ساعت و کیفیت مطالعم میاد پایین و همچنین شانس قبولیم ب نظرتون میرزه بخاطر پیام اوری این ریسکو کنم؟ میخام جوابی با دلیل بهم بدین ک پشیمون نشم از کارم....امیدوارم
مثل سوالای قبل جوابو واضح بدین

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 28 تیر 1395, 4:05 am

سلام
اگر پیام اوری براتون سربازی وطرح حساب بشه بهتره

سؤالات تلگرام

هماتولوژی

پستتوسط سؤالات تلگرام » چهار شنبه 30 تیر 1395, 8:57 am

سلام ببخشید من رشتم میکروبیولوژیه، میخواستم بدونم اگه دکترای هماتو بگیرم آیا مهر نظام پزشکی بهم میدن،ممنون میشم اگه جواب سوالمو بدین

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » پنج شنبه 31 تیر 1395, 5:07 am

سلام
هماتو نمیتونید شرکت کنید-اگرمیتونستید بله میدادند

نغمه

پستتوسط نغمه » پنج شنبه 31 تیر 1395, 5:23 am

سلام
ببخشید میخواستم بدونم من کارشناسی میکروبیولوژی دارم میتونم تو آزمون ارشد هماتولوژی شرکت کنم؟!

Ghazal

پستتوسط Ghazal » پنج شنبه 31 تیر 1395, 6:59 am

سلام خسته نباشید من لیسانس میکروبیولوژیم امسال کنکور دادم شبانه میکروب شناسی قبول شدم میخوام سال دیگه شرکت کنم رشته ایمنولوژی میخواستم ببینم بعد از تحصیلم بهم کدنظام پزشکی میدن یانه؟ممنون

سؤالات تلگرام

علوم آزمایشگاهی 9

پستتوسط سؤالات تلگرام » پنج شنبه 31 تیر 1395, 9:37 am

سلام خسته نباشین....ببخشین من کارشناسی علوم ازمایشگاهی تموم کردم میخوام رشته ای پیشنهاد کنید که هم برا ارشد و دکتراش قبولیش نسبت به سایر رشته ها آسان باشه و هم مهر نظام پزشکی داشته باشه...ممنونم....مچکر

بازگشت به “مجموعه علوم آزمایشگاهی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 11 مهمان