سهمیه دکتری

نگاره
تماس:

سهمیه دکتری

پستتوسط نگاره » سه شنبه 4 مهر 1391, 10:32 am

باسلام میشه قانون سهمیه پزشکان عمومی رو بگید چون میگن تادوسال قبل 30درصد سهمیه داشتند اما الان در دکتری تخصصی مثل بقیه هستند ؟

باتوجه به اینکه اکثررقبای ما پزشک هستند در گروه تغذیه می شه بگید چه در صدهایی برای دروس تغذیه ،بیو،فیزیو،زبان بزنیم تا توتهران یا بهشتی قبول شیم ؟

میشه لطفا یه برنامه ساعتی روزانه با توجه به ضرایب دروس برای رسیدن حتمی به هدف قبولی در تهران یا شهیدبهشتی رواعلام کنید؟

میگن جزوه ناقص است اگه از منبع اصلی مثل کراوس 2012 بخونیم وقت کم میاریم چیکارکنیم بهتره ؟

بیوشیمی وفیزیو در حد کادرانی به کارشناسی بخونیم کافیه ؟

نگاره
تماس:

سئوال : سهمیه دکتری

پستتوسط نگاره » سه شنبه 4 مهر 1391, 10:38 am

میشه خواهشا راجع به نظارت براموردارویی هم توضیح دهید ممنونم ینی در چه رشته هایی دکتری می تونه شرکت کنه ؟

درکجاه می تونه کارکنه ؟وهیئت علمی می شه یا نه ؟

برای تغذیه هم یه سوال دیگه دارم اگه الان کتاب تغذیه ای ترجمه کنم ومقاله داخلی کارکنم بهتره یا نمره کتبی رو بخونم بالا بره ونیز روی ازمون زبان کارکنم زودتر دکتری تغذیه قبول می شم ؟

باور کنیددعاتون میکنم تا اخر عمرم ،چون این سوالات مثل یه کابوس شده ان برای من

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

جواب : سهمیه دکتری

پستتوسط کارشناس آموزشی » سه شنبه 4 مهر 1391, 12:28 pm

بله سهمیه هاروبرداشتند سخت شده- بالای 60باشه قبولید- امسال که نمیرسید اگه برای سال بعدمیخواهید روزی 4ساعت-ترجمه2012 میادتوبازار فعلا قسمتهایی که ترجمه شده رامیتونید تهیه کنید- ازکاردانی یه کم بالاتره - فقط علوم پایه داروسازی مثل کنترل دارو ، اقتصادومدیریت دارو و فارماسیوتیکس و...-درمعاونت غذاودارو ، تاسیس شرکت دارویی وهیئت علمی هم می شه-رومقاله کارکنید بهتره ترجمه هم اگرکم باشه خوبه چون وقتگیره- روی آزمون کتبی بیشتر وقت بذارید زبان هم نمرش مهمه همه این مواردوبهتره باهم پیش ببرید اولویت میتونه بامقالات هم باشه چون تاییدوچاپش زمانبره - درکل نگران نباشید اگر کتبی قبول شید پزشک بودن خودش امتیازه برای شما قبولی توکتبی مهمتره

نگاره
تماس:

پستتوسط نگاره » سه شنبه 4 مهر 1391, 1:40 pm

باشکر فراوان ولی من پزشک عمومی نیستم نگران این بودم که شما راهنمایی کردین .می شه چندکتاب برای امتحان تغذیه که فکر می کنید کلی تر هستند نام ببرید ممنون می شم واقعا ازشماتشکرمی کنم

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » چهار شنبه 5 مهر 1391, 4:33 am

مادرن - هیومن

NAZANINFAROKHI

پستتوسط NAZANINFAROKHI » سه شنبه 11 مهر 1391, 8:37 am

سلام و وقتتون بخیر. می خواستم زحمت بکشید راجع به دکترای روانشناسی بالینی،به من اطلاعات بدید، اینکه نحوه پذیرش و مصاحبه و...چیه؟ و اینکه اگه از حالا شروع کنم برای امسال قبول می شم؟ در ضمن من دانشگاه تدریس می کنم. آیا این امتیازی برای من محسوب می شه یا خیر؟ (با تشکر از راهنماییتون)

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » چهار شنبه 12 مهر 1391, 3:40 pm

ظرفیت پذیرشش کمه - آزمون کتبی 18آبان مصاحبه9دی مصاحبه نیاز به مقاله دارید-الان که دیره البته اگربادرساش مشکلی نداشته باشید میتونید- نه تدریس درمصاحبه امتیاز داره

بازگشت به “دکترای تخصصی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 112 مهمان