مصاحبه مجازی شد! همدیگه رو راهنمایی کنیم

mehradazz

Re: مصاحبه مجازی شد! همدیگه رو راهنمایی کنیم

پستتوسط mehradazz » شنبه 6 شهریور 1400, 7:50 am

Ashoo1992 نوشته شده:با عرض سلام و وقت به خیر خدمت کارشناسان محترم سایت
امروز جدول زمانبندی ارسال کلیپ هم در سایت سنجش آپلود شد ولی هنوز به نحوه بارم بندی نمرات کتبی و مصاحبه اشاره ای نشده. شما اطلاع دارید نمرات قرار هست مثل پارسال 70 و 30 باشه یا طبق همان دفترچیه اولیه 50-50 خواهد بود؟

سلام وقتتون بخیر
اگر تغییر میکرد اعلام میکردن پس همون 50-50 هست و پارسال ی اشتباهی کردن این جور شد چون واقعا بی عدالتی هست فقط با نمره کتبی بخوای انتخاب کنی کی بهتر هست

Ashoo1992

پستتوسط Ashoo1992 » شنبه 6 شهریور 1400, 9:07 am

mehradazz نوشته شده:
امروز جدول زمانبندی ارسال کلیپ هم در سایت سنجش آپلود شد ولی هنوز به نحوه بارم بندی نمرات کتبی و مصاحبه اشاره ای نشده. شما اطلاع دارید نمرات قرار هست مثل پارسال 70 و 30 باشه یا طبق همان دفترچیه اولیه 50-50 خواهد بود؟

سلام وقتتون بخیر
اگر تغییر میکرد اعلام میکردن پس همون 50-50 هست و پارسال ی اشتباهی کردن این جور شد چون واقعا بی عدالتی هست فقط با نمره کتبی بخوای انتخاب کنی کی بهتر هست

بله شما درست میفرمایین، صرفا لحاظ کردن نمره کتبی صحیح نیست، ولی استناد به کلیپی که فرد کلی تایم داشته آمادش کنه و بارها میتونه ادیتش کنه، به صد تا استاد نشونش بده اصلاحش کنه هم ابزار مناسبی برای محک توانمدی های اون فرد نیست.

Marsal

پستتوسط Marsal » شنبه 6 شهریور 1400, 10:07 am

امسال مسخرشو دراوردن.نه مشخص کردن نمره مصاحبه وکتبی چقدره؟نه اطلاعیه های درست وحسابی برای اگاه کردن داوطلبین دادن نه معلوم شد و...واقعا وزارت خونه بیخودیه وزارت بهداشت

Marsal

پستتوسط Marsal » یک شنبه 7 شهریور 1400, 3:32 am

دوستان بحث معدل چی میشه اخه جایی وجود نداشت که بنویسیم معدلمونو توقسمت ارسال مدارک.
بنظرتون ازروی مدارک ارسالی ثبت نام نگاه میکنن اگه لازم باشه چون موقع ثبت نام معدل رو به همراه گواهی دانشنامه فرستادیم

physiologist1368

پستتوسط physiologist1368 » یک شنبه 7 شهریور 1400, 4:24 am

Marsal نوشته شده:امسال مسخرشو دراوردن.نه مشخص کردن نمره مصاحبه وکتبی چقدره؟نه اطلاعیه های درست وحسابی برای اگاه کردن داوطلبین دادن نه معلوم شد و...واقعا وزارت خونه بیخودیه وزارت بهداشت

کاملا موافقم...
من چندساله دارم آزمون دکترا میدم یعنی هرسال یه تغییر دادن
سال اول دکترای نانو پزشکی رتبه ام 8شد یهو وسط سال اعلام کردن مصاحبه 50درصد شده هیچی دیگه مصاحبه رد شدم چون رزومم تو زمینه نانو قوی نبود و رو آزمون کتبی حساب باز کرده بودم، سال بعد رتبه ام 3 شد چند روز قبل آزمون اعلام کردن ظرفیتا نصف شده بازم رد شدم چون فقط سه نفر میخاستن نانوپزشکی و متاسفانه نمره کلم باعث رتبه ام بره بالای 3.... دیگه نانوپزشکی رو بیخیال شدم اومدم همین رشته خودم فیزیولوژی... وسط سال اومدن درسا رو تغییر دادن درسی رو که ماهها خونده بودیم حذف کردن و یه درس دیگه گذاشتن و وقتی برا خوندن درس جدید نموند هیچی باز رد شدم... امسال هم که با این اوضاع مصاحبه گندشو در اوردن و مطمعنم باز رد میشم... برا سال دیگه هم که باز درسا رو تغییر دادن و درس بیوشیمی اضافه شده...!!
واقعا نمیدونم اینا ما رو آدم حساب نمیکنن! نمیگن با این همه تغییر یه دفعه ای دارن آینده ما بدبختا رو خرابتر میکنن! بی نظم تر از وزارت بهداشت ندیدم بخدا، برین سازمان سنجش وزارت علوم رو ببینین همه چیزش رو رواله و اگر بخان تغییری بدن هرچندسال یه باره نه مثل وزارت بهداشت هر سال هرسال اونم یهویی که آدم میمونه تو شوک!
اونا هم امسال مصاحبه اشون مجازی بود ولی نه تهیه کلیپ! با تماس تصویری چندتا استاد سوال میپرسیدن از دانشجو... اونجوری خیلی بهتر بود...
مدرک زبان هم که قربونش برم توواین اوضاع کرونا شده قوض بالاقوض... منکه دیگه قید دکترا رو زدم سال دیگه کنکور مجدد میدم برا پزشکی.. 6سال عمرم سر دکترای مزخرف که میدونم آخرش بیکاریع تلف کردم... آدم سه سال بمون پشت کنکور بهتره والا حداقل میدونه آیندش تضمینه...

mehradazz

پستتوسط mehradazz » دو شنبه 8 شهریور 1400, 3:06 pm

Ashoo1992 نوشته شده:
mehradazz نوشته شده:

سلام وقتتون بخیر

بله شما درست میفرمایین، صرفا لحاظ کردن نمره کتبی صحیح نیست، ولی استناد به کلیپی که فرد کلی تایم داشته آمادش کنه و بارها میتونه ادیتش کنه، به صد تا استاد نشونش بده اصلاحش کنه هم ابزار مناسبی برای محک توانمدی های اون فرد نیست.

بله درسته حق با شماست در این مورد ولی خب اینجا دیگه همه چی برمیگرده به رزومه طرف هر چقدم داوطلب تو کلیپ خوب باشه رزومه هم باید چیزی بدرد بخوری داشته باشه فرض کنیم طرف کلیپ رو خوب باشه ولی رزومه بدرد بخوری نداشته باشه خب چیزی رو عوض نمیکنه

mehradazz

پستتوسط mehradazz » دو شنبه 8 شهریور 1400, 3:09 pm

Marsal نوشته شده:دوستان بحث معدل چی میشه اخه جایی وجود نداشت که بنویسیم معدلمونو توقسمت ارسال مدارک.
بنظرتون ازروی مدارک ارسالی ثبت نام نگاه میکنن اگه لازم باشه چون موقع ثبت نام معدل رو به همراه گواهی دانشنامه فرستادیم

سلام تو قسمت سایر مدرک موقتتون رو ارسال کنید
معدل داخلش هست و می تونن ببین معدلت چند شده

Marsal

پستتوسط Marsal » دو شنبه 8 شهریور 1400, 3:42 pm

mehradazz نوشته شده:
Marsal نوشته شده:دوستان بحث معدل چی میشه اخه جایی وجود نداشت که بنویسیم معدلمونو توقسمت ارسال مدارک.

من نفرستادم اونو متاسفانه استدلالم این بود چون تومرحله ثبت نام دارنش دیگه نمیخاد اپلود کنم.
یه سوال دیگه الان این کارتی که صادر شده معنیش چیه؟یعنی ممکنه برای یه عده ازداوطلبین کارت صادر نشده باشه ودعوت نشده باشن؟مگه میشه چنین چیزی ؟ازمون دکتری ۲مرحله ایه بالاخره یا سه مرحله ای؟

Ashoo1992

پستتوسط Ashoo1992 » سه شنبه 9 شهریور 1400, 4:29 am

Marsal نوشته شده:
mehradazz نوشته شده:

من نفرستادم اونو متاسفانه استدلالم این بود چون تومرحله ثبت نام دارنش دیگه نمیخاد اپلود کنم.
یه سوال دیگه الان این کارتی که صادر شده معنیش چیه؟یعنی ممکنه برای یه عده ازداوطلبین کارت صادر نشده باشه ودعوت نشده باشن؟مگه میشه چنین چیزی ؟ازمون دکتری ۲مرحله ایه بالاخره یا سه مرحله ای؟

برای همه صادر شده ولی فکر کنم اون مختص داوطلبان دوره پژوهشی باشه که مصاحبه دارند.

mehradazz

پستتوسط mehradazz » چهار شنبه 10 شهریور 1400, 5:53 am

Marsal نوشته شده:
mehradazz نوشته شده:

نمی دونم والا منم از هرکی میپرسم نمی دونه الان برای منم صادر شده و اینکه چی هست هیچ اطلاعی ازش ندارم

بازگشت به “دکترای تخصصی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 16 مهمان