کارشناسی ارشد

الما

کارشناسی ارشد

پستتوسط الما » چهار شنبه 1 بهمن 1399, 4:54 am

سلام وقتتان بخیر
من دارای مدرک کارشناسی صنایع غذایی هستم برای کارشناسی ارشد راهنمایی میخاستم که با توجه به مدرک لیسانس ام در چه رشته ای شرکت کنم اینده کاری وشرایط بهتری خواهد داشت در مورد رشته بیوشیمی بالینی وتغذیه وبهداشت ایمنی موادغذایی وارزیابی سلامت تا حدودی تحقیق کردم ولی چیز خاصی دستگیرم نشده در مشاوره های مختلف خوندم که بهداشت ایمنی اصلا ارزش نداره !!!! بین رشته هایی که بالا گفتم غیر تغذیه بنظرتون کدوم یکی اینده کاری بهتری خواهد داشت ممنون میشم راهنمایی ام کنید .

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

Re: کارشناسی ارشد

پستتوسط کارشناس آموزشی » چهار شنبه 1 بهمن 1399, 8:44 am

سلام
رشته بیوشیمی بالینی مناسبترینه

تی تی راد

پستتوسط تی تی راد » یک شنبه 5 بهمن 1399, 12:56 pm

سلام
من کارشناسی منابع طبیعی خوندم الان ارشد مهندسی پزشکی گرایش بافت قبول شدم اما واقعا موندم که برم یا نه چون شنیدم که در ایران خیلی کار نداره رشته ای هست که در ایران نو پا هست و بیشتر در خارج از کشور موفقیت داره ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که آیا کاری هست براش؟

تی تی راد

پستتوسط تی تی راد » یک شنبه 5 بهمن 1399, 12:57 pm

سلام
من کارشناسی منابع طبیعی خوندم الان ارشد مهندسی پزشکی گرایش بافت قبول شدم اما واقعا موندم که برم یا نه چون شنیدم که در ایران خیلی کار نداره رشته ای هست که در ایران نو پا هست و بیشتر در خارج از کشور موفقیت داره ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که آیا کاری هست براش؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 6 بهمن 1399, 8:28 am

سلام
اگر بخواهید دکترا مهندسی بافت ادامه بدید خوبه وبا ارزشه در غیر اینصورت کارچندانی نداره

خاطره

پستتوسط خاطره » سه شنبه 7 بهمن 1399, 11:32 am

با سلام من لیسانس پرستاری دارم میخاستم ارشد سم شناسی شرکت کنم به نظرتون ارشد سم و دکتراش فایده ای داره یا از اول کنکور بدم برا داروسازی

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » چهار شنبه 8 بهمن 1399, 8:46 am

سلام
داروسازی بهتره ولی قبولیش سخته

بازگشت به “کارشناسی ارشد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Bing [Bot] و 14 مهمان