ارشد اناتومي

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

سئوال وجواب : مجوز دفتر مشاوره تغذيه

پستتوسط کارشناس آموزشی » چهار شنبه 24 اسفند 1390, 3:43 pm

در آئین نامه جدید مدرک لیسانس تغذیه نباشد مشکلی نیست فارغ التحصيلان رشته تغذيه درمقطع کارشناسي باسه سال سابقه کاربيمارستاني، در مقطع کارشناسي ارشد با يکسال سابقه کار بيمارستاني ومقطع دکتراي تغذيه باليني بدون سابقه کار ميتوانند نسبت به احداث دفتر مشاوره تغذيه اقدام نمايند- کارشناسان ارشد تغذيه بدون سابقه کار بيمارستان مي توانند تحت تظر پزشک داخلي يا قلب وعروق دفتر مشاوره تاسيس نمايند - شما میتوانید یکسال سابقه کاررادرحین تحصیل تامین کنید و سابقه یکسال بیمه نیز باید داشته باشید دربیمارستان یاشرکت ومطب مرتبط باتغذیه

parnianehaftrang

سئوال وجواب : ارشد اناتومي

پستتوسط parnianehaftrang » پنج شنبه 17 فروردین 1391, 11:46 pm

سلام. ببخشید یه سوال داشتم که ممنون میشم جوابمو بدین: به نظر شما ارشد آناتومی بهتره یا انفورماتیک پزشکی؟ از لحاظ بازار کار و آینده ی شغلی این دو رشته و احتمال قبولیشون اگه توضیح بدین ممنون میشم.

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

سئوال وجواب : ارشد آناتومی بهتره یا انفورماتیک پزشکی

پستتوسط کارشناس آموزشی » جمعه 18 فروردین 1391, 12:36 pm

بستگی به رشته پایه شماداره چون انفورماتیک قبولیش ازآناتومی خیلی سختتره آناتومیرو به شماتوصیه میکنیم آینده بهتری هم داره

parnianehaftrang

پستتوسط parnianehaftrang » جمعه 18 فروردین 1391, 1:02 pm

با تشکر از پاسختون.
در موردآینده ی کاری آناتومی مقداری توضیح میدید تا همه ی دوستان و من هم استفاده کنم؟ آیا فقط در قسمت نازایی و جنین شناسی و اینجور موارد کاربرد داره؟
بعد یه سوالم داشتم که علت اینکه این همه پذیرش این رشته بالاست چیه؟ آیا نیاز هست یا نسنجیده این کار رو انجام میدن؟ ممنون میشم پاسخ از پاسخ کاملتون.

parnianehaftrang

پستتوسط parnianehaftrang » یک شنبه 20 فروردین 1391, 8:12 pm

با تشکر از پاسختون.
در موردآینده ی کاری آناتومی مقداری توضیح میدید تا همه ی دوستان و من هم استفاده کنم؟ آیا فقط در قسمت نازایی و جنین شناسی و اینجور موارد کاربرد داره؟
بعد یه سوالم داشتم که علت اینکه این همه پذیرش این رشته بالاست چیه؟ آیا نیاز هست یا نسنجیده این کار رو انجام میدن؟ ممنون میشم پاسخ از پاسخ کاملتون.

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 21 فروردین 1391, 1:44 pm

علت پذیرش بالا این است که رشته های جدیدی که درمقطع دکترا درحال اضافه شدن هست باپایه آناتومی قابل پذیرش است وآناتومی درهمه دانشکده های گروه پزشکی تدریس میشود
درآزمایشگاههای بافت شناسی ومیکرو آناتومی ،پزشکی قانونی نیز کاربرد دارد

parnianehaftrang

پستتوسط parnianehaftrang » چهار شنبه 23 فروردین 1391, 9:27 am

با سلام وتشکر چند باره بدلیل پاسخگویی به سوالات. من یه سوال داشتم: برای بافت شناسی آیا خوندن کتاب بافت دکتر جعفرسلیمانی کفایت نمیکنه؟ برای زیست هم کتاب مریم خالصی رو پیشنهاد میکنید؟ آیا این کتاب رو راحت میشه تهیه کرد؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » چهار شنبه 23 فروردین 1391, 2:22 pm

جعفرسلیمانی کفایت نمیکنه حتماجان کوئرابایدخونده شه ولی ج س عضو برده حتماازش سئوال میاد - کتاب مریم خالصی کافیه-انتشارات سنجش تکمیلی یاپوران پژوهش

parnianehaftrang

پستتوسط parnianehaftrang » چهار شنبه 23 فروردین 1391, 6:40 pm

ببخشید نمیشه جعفر سلیمانی رو کامل خوند و به جای جان کوئیرا کتاب چکیده ی جان کوئیرا رو خوند همراه با تست؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

ارشد اناتومي

پستتوسط کارشناس آموزشی » شنبه 26 فروردین 1391, 1:19 pm

نه- اگر وقت ندارید چکیده روبخوانید

بازگشت به “کارشناسی ارشد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 91 مهمان